1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan betacam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 154
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 162,700
Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

arkadaşlar bitirme tezimde Armutlu yarımadasını çalışacağım. 1/25000 ölçekli BURSA G22 A3 ve G22 C3 paftalarının topografik haritalarına ihtiyacım var.Acilen bu haritaları bulabilmem çok önemli Mail : mybas480@hotmail.com yardımlarınızı bekliyorum... :D

Etiketler

Arkadaslar jeoloji muhendisligi son sınıf ogrencisiyim bitirme tezim için armutlu yarımadası g22-c1 ve g22-c4 paftalarının 1/25000 lik topografya veya jeoloji haritası olanlar varsa bana ayrdımcı olabilirmi cok acil saygılar

enesgezmis' Alıntı:
Selam
Arkadaşlar 1/25000 ölçekli ve 1/100000 ölçekli pafta (Tüm Türkiye) ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

Bu sene kaçkar dağlarına gitmeyi planlıyorum.Bana da Rize, Artvin bölgelerinin haritalarını gönderebilirseniz çok makbule geçecek.
fozturk13@gmail.com

arkadaşlar slm bana
1/25000 lık Uşak L21a4 ve İzmir L20a2
1/100000 lık Uşak ve İzmir harıtaları gereklı yardımcı olursanız sevınırım.
msn kaderakdemir@hotmail.com

bana acıl uşak ve izmir ilinin 1/25000 lık
ve 1/100000 lık harıtaları gereklı yardımcı olabılen var mı
kaderakdemir@hotmail.com

kenya64' Alıntı:
Hangi paftalar lazım ?
25 BINLIK PAFTALARIN IZINSIZ KULLANIMI YASAK.BU TUR PAYLASIMLAR ULKE GUVENLIGINI TEHDIT EDECEGINDEN (KANUNEN) DESIFRE EDILMESI SAKINCALIDIR.

selam arkadaşlar banada 25000 lik O21A2 O21A3 O21B1 jeolojik ve topoğrafik haritaları lazım. zetay@hotmail.com. veya indirebileceğim bir adres varsa. şimdiden teşekkürler.

Akadaşlar selamlar... SAKARYA G24-d3 jeoloji ve topgrafik haritaya ihtiyacım var. Eğer varsa gk8383@hotmail.com iletişime geçerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar bana çok acil Çorum
h33d4
h33d3 paftaları lazım gerçekten önemli paylaşırsanız çok sevinirim. cenkalibilgic@hotmail.com

FETHİYE-O22-d4 yürüyüş rotaları çıkarmak için ihtiyacım var.Gönderen olursa çok memnun olurum. jokertr@hotmail.com

İstanbul - Sultanbeyli nin meşcere, tarım ve fauna haritaları lazım yardımcı olabilirseniz en acilinden çok sevinirim. :-\ edhem337@hotmail.com
Teşekkürler...

arkadaşlar acil olarak 1/100.000 ölçekli Trabzon H43, H44,G 44, G 45, Tortum H45 Paftalarını elinde olan varsa benimle iletişime geçerse veya sbirinci6125@gmail.com adresine gönderirse memnun olurum. iyi çalışmalar

arkadaslar afyon emirdağ 1/25000 ölçekli topografik haritası lazım yardımcı olabilir misiniz

Merhabalar, arkadaşlar bana da Eskişehir'in ".ncz" formatındaki dosyası lazım.. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan destek bekliyorum.. İyi çalışmalar..

arkadaşlar polatlı ankara_I28-a-23-a ankara_I28-a-23-b ankara_I28-a-23-c ankara_I28-a-23-d ankara_I28-a-24-a ankara_I28-a-24-b ankara_I28-a-24-c ankara_I28-a-24-d çok çokk acil lazım ilgilenirseniz gokhanlica@hotmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri