zoro kullanıcısının son içeriği

1. Z

Bıçak Seçimi

Ynt: Bıçak Seçimi Üstadlar, Öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım..Gündelik olarak iş hayatında evrak çantası gündelik hayatta ise genellikle el çantası taşımaktayım.. Bu çantalar içerisinde victorinox survival kit taşımaya karar verdim...
  2. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

Ynt: Çakı Ve Bıçak Seçimi Sayın Ahmet Selim Bey, Çakıyı üzerinizde ne şekilde taşıyorsunuz ayrıca çakı yanında fener akmak veya başka tür ekipman taşıyor musunuz günülk hayatta / Resimleri bekliyoruz saygılar
  3. Z

Aydınlatma için Tavsiyeleriniz Nelerdir? (El Feneri ve Kafa Lambası)

Ynt: Aydınlatma İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir? (el Feneri Ve Kafa Lambası) 200 TL (MAKSİMUM) Büyüklüğü sorun olmayacak arabada ya ada sırt çantasında taşınacak sağlam bir projeksiyon tipi fener arıyorum....Tavsiyeleriniz?
  4. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

kanka napıyon 500 tl ye bıak mı alınır rambo musun savaşa mı gidiyosun bıçak dediğin ya özel yaptırcan kı o zaman pahalı olmalı ustanın el emeği söz konusu ya da 200 tl maksımum alıcan ama leatherman filan onları katmıyorum aman 500 tl ye bıak alma 200 e al kalanın 3/4 ile fener 1/2 si ile çanta...
  5. Z

Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel)

Ynt: Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel) değerli üstadlar konu başlığı açamadığım için buraya yazıyorum günlük edc de ve doğada ya da kötü bir senaryolu survival durumunda günlük ekipmanlarımızın yanına dahıl edebileceğimiz kol saati önerisi almak istiyorum sizlerden? casıo nun g shock...
  6. Z

Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel)

Ynt: Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel) üstadlarım leatherman wingman tool için görüşlerinizi merak ediyorum kampçılık ve günlük kullanım için nedir ne değildir şimdiden cevaplarınız için çok tesekkürler saygılar
  7. Z

Hayati İdame Ekipmanları

Ynt: Hayati İdame Ekipmanları üstadlarım leatherman wingman tool için görüşlerinizi merak ediyorum kampçılık ve günlük kullanım için nedir ne değildir şimdiden cevaplarınız için çok tesekkürler saygılar
  8. Z

Yardım edin kararsızım

Ynt: Yardım edin kararsızım üstadlarım leatherman wingman tool için görüşlerinizi merak ediyorum kampçılık ve günlük kullanım için nedir ne değildir şimdiden cevaplarınız için çok tesekkürler saygılar
  9. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

vay hasanım aslansın.... kukrinde pek güzel yekparedir umarım aman dikkat et yalnız kullanırken
  10. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

katılıyorum eylemcim haklısın eylemim ok haklısın kardeşim
  11. Z

Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi

Ynt: Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi arkadaslar maverick mod 88 12 cal bu tüfek nasıldır.ok övülüyo abartılcak gibi midir şimdiden tesekkürler üstadlarım
  12. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

üstadlarım kurban bayramının 3.günü kampa gidicem ailecek herseyim tamda hep arabamda durmasını istediğim bana güven veren bir bıçak istiyorum bu bıçak bagajda olucak ve ona güvenebileceğim bir bıçak olmalı tabi kanunende suç niteliği olmamalı tavsiyelerinizi bekliyorum saygılarımla
  13. Z

Çakı ve Bıçak Seçimi

üstadlarım kurban bayramının 3.günü kampa gidicem ailecek herseyim tamda hep arabamda durmasını istediğim bana güven veren bir bıçak istiyorum bu bıçak bagajda olucak ve ona güvenebileceğim bir bıçak olmalı tabi kanunende suç niteliği olmamalı tavsiyelerinizi bekliyorum saygılarımla
  14. Z

Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?..

Ynt: Kampta Rahat Etmek İçin Çakı - Bıçak Seçimi ?.. üstadlarım kurban bayramının 3.günü kampa gidicem ailecek herseyim tamda hep arabamda durmasını istediğim bana güven veren bir bıçak istiyorum bu bıçak bagajda olucak ve ona güvenebileceğim bir bıçak olmalı tabi kanunende suç niteliği...
  15. Z

Wenger mı Victorinox mu?

Ynt: Wenger mı Victorinox mu? değerli üstadlarım sizlere sorum leatherman wave tool um var lakin kılıfta taşımayı sevmiyorum yine ceptede olmadığı için klips takmak istiyorum böylelikle belimin iç tarafına takabileceğim wingman modelinde olduğu gibi sonuç olarak wave modeline klips takılır mı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR