zinciros kullanıcısının son içeriği

1. zinciros

Düz Dizel Motorların Rektifiyesi

Ynt: Düz Dizel Motorların Rektifiyesi :)))) al benden de o kadar...
  2. zinciros

Düz Dizel Motorların Rektifiyesi

Ynt: Düz Dizel Motorların Rektifiyesi sayın Defender.Wolf bahsetmıs oldugunu km bılgısı motorun km bılgısı degıl zanmımca, cunku trde motor yapıldıktan sonra km sıfırlanmaz,anlasılan şsukı;mevcut km aracın yaşı ıtıbarıyle yaptıgı km, bır motor ustası aracım motor durumunu kolayca sıze...
  3. zinciros

Hayaller Gerçek Olunca...

Ynt: Hayaller Gerçek Olunca... kolay gelsın , sunta yerıne mdf kullansaydınız daha uzun omurlu bır gerec olurmus..... elınıze saglık..
  4. zinciros

Landrover İçin Portal Aks Kullanımı

Ynt: Landrover İçin Portal Aks Kullanımı http://www.youtube.com/watch?v=t48ZTIF98wc turkıyeden bu goruntuler umarım yardımcı olur
  5. zinciros

100" Trayback Projesi Kırat

Ynt: 100" Trayback Projesi Kırat kolay gelsın.. yakıt deposunu nasıl yerlestıreceksınız?
  6. zinciros

Toyota Hilux 2.8 Radyator Su Eksiltme Sorunu

Ynt: Toyota Hilux 2.8 Radyator Su Eksiltme Sorunu aynı durum benımde basıma geldı,radyotor su eksıltıyordu, sorunun termostat ta oldugunu dusunuyordum, meger sorun sılındır kapak contasıntaymıs.. yenısı takıldı problem cozuldu..
  7. zinciros

Bu Araç Hakkında ki Düşünceleriniz

Ynt: Bu Araç Hakkında ki Düşünceleriniz fotograf eklemeye calisiyorum ama yapamadim,,,konuyla ilgilenen arkadaslara iki link teki araclara bakmalarini ricaederim,, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-hilux-fabrikadan-yeni-cikti-sicak-sicak-28899398/mega-foto/?photo=2...
  8. zinciros

Ynt: Bu Araç Hakkında ki Düşünceleriniz pekiyi kimse on camurlukllari kimse karsilastirmiyormu? resimleri eklemeye calistim ama beceremedim,, umut celikelin eski beyaz araci suan sari ,isterseniz karsilastirabilirsiniz..
  9. zinciros

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-hilux-sahibinden-cok-acil-38168045/detay Selam butun gezenbilir alemine,, Malum sitedeki arac konusnda goruslerinizi almak isterim, arac 2.4 ve 4x4 ve aracin mekanik aksami ile kaporta aksami arasinda bence celiski var cunku; on...
  10. zinciros

Yardım... Sizce Hangisi

Ynt: Yardım... Sizce Hangisi selam uc ilanda ki araclarin hic birine bulasmayin!!mumkun oldugu kadar tuv muaynesinde gecmis 77 ve ustu araclari alaminizi tavsiye ederim,, neden tuv? cunku; bu cj serisinde motor ve sase numarasi buyuk problemdir,, hic biri tutmaz emniyetteki kayitlarla ve...
  11. zinciros

110 Defender'a 2500 cc BMC (Nissan) Motoru Sorunsuz Takılabilir mi?

Ynt: 110 Defender'a 2500 cc BMC (Nissan) Motoru Sorunsuz Takılabilir mi? selam.. huseyin bey tecrubelerinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkurler,, lakin esas konu; isin burolsai bolumu... bu transfer islemini en basitinden nasil halledebiliriz?? saygilar,,
  12. zinciros

yeni cj ciye orjinal cj jantı lütfen yardım eski jantları olan yardım

Ynt: yeni cj ciye orjinal cj jantı lütfen yardım eski jantları olan yardım sizin arac,, yanlis anlamayin,, toplama bilgisayar gibi, bende ilgilenmistim zamaninda o aracla model 50 li yillara ait motor cj5 motoru sanzuma 3 ileri diffler 10 dodge,,ve cjjanti ve 100 dodge janti 15 olmasina...
  13. zinciros

yeni cj ciye orjinal cj jantı lütfen yardım eski jantları olan yardım

Ynt: yeni cj ciye orjinal cj jantı lütfen yardım eski jantları olan yardım selam .. sizin araca cj janti olmaz!! cunku:aracin yurur kismi 100 dodge differansiyeli, 5 bijon olmasina ragmen gobekler tutmaz:(
  14. zinciros

1977 Model CJ5, Boş Vakti Olanlara :)

Ynt: 1977 Model CJ5, Boş Vakti Olanlara :) guncel......
  15. zinciros

1977 Model CJ5, Boş Vakti Olanlara :)

Ynt: 1977 Model CJ5, Boş Vakti Olanlara :) guncel!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri