zag kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yeni Grand Cherokee Wk Aracım

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın.
  2. Z

2008-2009 Grand Cheroke 3.0 Crd Almak Istiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Normal bir bakım için makul sayılır. Bakımı nerede yaptırmıştınız?
  3. Z

Özel serviste normal bakım ne kadar oluyor
  4. Z

Serviste bakım nasıl 8-9 bin tutar ekstralarda mı var acaba yapılacak?
  5. Z

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Dediğiniz aracı takip ediyorum onun kmde 214k. turbo ve enjektörler demiştiniz daha önce onlar kaç kmde değişiyor?
  6. Z

Evet 130k daki araç için galeriyle görüştüm ve bakım tam bir muamma ve plaka 3 defa değişmiş hiç güvenim kalmadı. Böyle bir araç aldıktan sonra sürekli usta servis gezmek istemem. Zaten ülkemiz şartlarında vergileri çok ağır üstüne birde yakıt fiyatlarının fazlalığı ekleyip birde binemeden...
  7. Z

Çok sağolun farkı buradan tam olarak anladım bazı satıcılar makyajlı kasa diyerek eski kasayı satmaya çalışıyorlar. Ya şuan iki aracı takip ediyorum biri servis bakımlı 265k kmde (265k çok yüksek mi karar veremiyorum) fiyatı 89k yazılmış. Diğeri 130k kmde bakım konusunu yazmamış fiyatı 119k...
  8. Z

Baktığım aracın hasarı 2011 yılından 14k. Ben makyajla makyajsız arasındaki farkı bir türlü anlayamıyorum araçların resmi var mı acaba?
  9. Z

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Benim limitim sonrada çıkarabileceği masrafları düşünerek 95- 100k. Sizce gerçekten bu rakamları hakeden bir araç mı GC’nin yanında birde hafif arazi ve şehir içi için daha uygun olabilecek aynı yıllar olmak üzere touareg bakıyorum tabi touareg hakkında...
  10. Z

Şunu da merak ediyorum overland limited arası farklar nelerdir ve bu araç ne zaman makyajlandı?
  11. Z

Verdiğiniz bilgiler için çok sağolun beni en tedirgin eden konulardan biri passat gibi rahat bir binekten yüksek arabaya geçmekti. Linkini verdiğim araç hakkında düşünceniz nedir acaba? 2007 Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 103.900 TL Galeriden satılık ikinci el - 692784107
  12. Z

Gc yedek parça fiyatlarını bilmediğim için rakamın araca göre normal olup olmadığını anlayamadım. Dediğiniz gibi eğer alırsam 5. sahibi olacak olmam açıkçası tedirgin ediyor. Binek araçtan sonra jipe geçmek sizin için nasıl oldu keyifli mi sıkıntılı mı?
  13. Z

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Bu aracı almadan önce hangi aracı kullanıyordunuz mahzuru yoksa öğrenebilirmiyim ve ikisini kıyaslayabilirmisiniz. Konuyu takip ettiğim kadarıyla sizde baya araştırma yapmışsınız, sizce ön tampon ve panjur değişimi 14000tl tutar mı ve aracın...
  14. Z

Tekrar merhaba arkadaşlar yaklaşık bir sene önce gc 3.0 crd almak istediğimi bu forumda paylaşmıştım araya bazı sıkıntılar girince mecburen erteledim şimdi tekrar düşünmeye başladım ve bu sefer kararsız olarak 2016 passat 1.4 tsi aracımı satışa çıkardım. Sizce linkteki araç nasıl sizler bu...
  15. Z

Sayın KLL laredo, limited overland arasındaki farkları hiçbir yerde bulanıyorum Türkiye için konuşuyorum özellikle 2005-2010 overland hakkında hiçbir bilgi bulamadım hatta malum sitedeki overlandler gerçek mi sahte mi diye bile düşünüyorum siz aradaki farkları biliyorsanız yardımcı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri