yuskadon kullanıcısının son içeriği

1. yuskadon

Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı

Ynt: Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı Nereden sipariş verdiğinizi öğrenebilir miyiz? Tşk.ler.
  2. yuskadon

Fotoğrafçılığın Periyodik Tablosu

Ynt: Fotoğrafçılığın Periyodik Tablosu tşk.ler. bir müddet masaüstünü süsleyecek.
  3. yuskadon

Kutup'ta Tsunami

Ynt: RE: Kutup'ta Tsunami ilginç
  4. yuskadon

Kamuflaj Harikaları

Ynt: Kamuflaj Harikaları güzel paylaşım. tşkler. takip.
  5. yuskadon

Nikon D90 18-105mm Lens İle Yere Düştü

Ynt: Nikon D-90 makinem 18-105 objektifi ile yere düştü geçmiş olsun. ben çanta dışında iken düşürmüştüm fakat tam tabanı üstüne düşmüştü yaklaşık 1 metreden. objektif takılı idi. görebildiğim zarar yok. ama sizin tecrübelerinizi takip edeceğim. tekrar geçmiş olsun.
  6. yuskadon

Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı

Ynt: Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı takip.
  7. yuskadon

Trekking Grupları (Marmara)

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) çoğunlukla marmara bölgesi. haftasonu ve yakın olması nedeni ile sizin için de uygun olacaktır. izmit, yalova, adapazarı, bursa, bolu ve istanbul. buraları bile yeteri kadar zamanınızı alacaktır. trakya tarafını bilmiyorum malesef. bilen arkadaşlar bilgi verir...
  8. yuskadon

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) (http://www.gezenbilir.com/index.php?board=60.0) dağcılık kulüplerinin de trekking faaliyetleri var. bunun yanında ticari yaklaşan/yaklaşmayan kulüp-dernek-organizasyonlar çok. reklam olarak algılanmaması için pek isim vermek istemiyorum. seçim tamamen...
  9. yuskadon

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) herhangi bir kulüp faaliyeti ile başlayabilirsiniz. tabi buradaki etkinlikleri de takip edebilirsiniz.
  10. yuskadon

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar güzel resimler.tşkler..
  11. yuskadon

Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar

Ynt: Tarihi Önemi Olan Fotoğraflar güzel paylaşım. tşkler.
  12. yuskadon

Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında

Ynt: Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında açıklayıcı bilgi için teşekkürler.
  13. yuskadon

'' Üçü Bir Arada'' Tadında (Barış, Selahattin, Serhat )

Ynt: '' Üçü Bir Arada'' Tadında (Barış, Selahattin, Serhat ) İzmit'in dağlarına da bekleriz. Güle güle kullan kardeşim..:)
  14. yuskadon

Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında

Ynt: Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında Çorap seçimi önemli bir husus. İlk başlarda ben de ayaklarımda nemlenme yaşarken, "daha iyi nefes alabilen" ve "bu amaçla üretilmiş" çoraplar ile bu sorunu bir daha yaşamadım. Yine de üretim hatası ihtimaline karşı satıcı ile temasa geçmekten...
  15. yuskadon

Marmara Trekking Noktaları Kitabı

Ynt: Marmara Trekking Noktaları Kitabı evet güzel bir paylaşım ve doküman. teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri