yorsun kullanıcısının son içeriği

1. yorsun

Ustalarım Bu G Class Hakkındaki Görüşleriniz

Teşekkür ederim. İyi aksamlar Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. yorsun

Ben de yapa yapa ogrendim. Ben yapmiyorum ama elimden geldigince yardimci olurum. Yonlendiririm Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. yorsun

Henuz tam resimlemedim bi kac isi kaldı sonra detayli cekecegim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. yorsun

Bundan esinlendim. Komple kazıtıp çürük vs ne varsa yeniden elden gecti. Hidrolik direksiyon var. Manuel 5 vites. Klima yok. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. yorsun

83 model 3bin dizel manuel. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. yorsun

Sahsen ben bu araca bu parayi vermem ederi maximum 120 eder. Tamponlar degisecek Aynalar degisecek Yakit deposu saga alinacak Baya isi var yine ama klasik binilecekse bile fiyat yuksek. Benim araca ben 155 yazacagim buna bakarak 200 yazmak lazim galiba Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla...
  7. yorsun

Motor buyuk ihtimal 115 motordur. Ofroad icin yeterli olmayabilir. Ama sadece görüntü istiyorsaniz, jant snorkel ve tepe deki aksesuar totalde 30-40 harcarsiniz gibi gorunuyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. yorsun

Modifikasyon derken yeni görünümlüden mi bahsediyorsunuz. Biraz detay verirseniz yardimci olabilirim. İç doseme vs yapilacak mi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. yorsun

Satılık Mercedes G230 1983 Model

85 olur fiyatı Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. yorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. yorsun

İlan yayina almadim tekrar. Satmayi dusunuyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. yorsun

1986 Model Gd300 Tadilatı

Yani 50 bin piyasada arac fazla olmadigi icin normal. Farlar 3 bin civari Far cerceve ledli 2-3 bin On izgara 1,5-2bin On tampon 3 bin Aynalar 2,5 -3 bin Yani sadece 15 bin civari ön görüntü Arka tampon 3 bin Stoplar 2 bin Stepne nikelaji ve kutusu 4 bin takribi 9 civari da arka tutuyor...
  13. yorsun

1986 Model Gd300 Tadilatı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666