yöntem kullanıcısının son içeriği

1. Y

D-Max Diff-Lock

Ynt: D-Max Diff-Lock ısuzuda difflock var arkadaşlar. Arka defransiyel kilitli.
  2. Y

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

2008 bordo 4x4 3.0 AT ELAZIĞ
  3. Y

ısuzu dmax otm. lerde power ve 3 rd

ısuzu dmax lerde power ve 3 rd düğmesi nasıl kullanılır. Bilen varsa paylaşabilirse memnun olurum.
  4. Y

Freelander Problemleri

Ynt: Freelander Problemleri valla bencede babanın ahı tutmuş. ama ne olursa olsun freelanderla barış. problemlerin oldukça danışısın, buradaki arkadaşlar bi şekilde her türlü problemle karşılaşmıştır ve bi şekilde birisi yardımcı olacaktır. Arasırada hafif arazi koşullarına girinki aracınıza...
  5. Y

Freelander Problemleri

Ynt: Freelander Problemleri freelandera haksızlık etmyim. hele w bora ile hiç kıyaslamayın lütfen. araçtır zaman zaman problem çıkarabilir. bakımlarını zamanında yatırırsanız hiçbir problem çıkarmıycaktır. örneğin ben her sonbaharda şarj ve marş dinamolarının bakımlarını mutlaka yaptırırım...
  6. Y

Freelander Problemleri

Ynt: Freelander Problemleri motor kaputunu aç ortalam direksiyon hizasında direksiyonun arkasına gelecek şekilde kassaya monteli üzeri siyah lastik bi buton var kontak açık yada anahtar takılıyken ona bi bas ve tekrar çalıştırmayı dene. bu birincisi. ikincisi eğer göstergeleri söktüysen...
  7. Y

Freelander Almak İstiyorum

Ynt: Freelander Almak İstiyorum kesinlikle daha pahalı. herşey bi yana land rover bi markadır. kia ise ne olduğu belirsiz bi marka. size açık ve net bi bilgi vereyim. fiyata değilde aracın bakımlarına ve servis bilgilerine göre bi araba alın. ben aracımı 25000 tl ye almıştım. ancak araçla...
  8. Y

Ynt: Freelander Almak İstiyorum umarım hakkınızda hayırlısı olur. ancak 2005 sorentonun son sahibi olursunuz yada ciddi zarar edersiniz. parça aşırı pahalı ve mazot pompaları sıkıntılı. bbence discovery yada freelander düşünün.
  9. Y

Ynt: Freelander Almak İstiyorum slm. katalitik konvektörün ömrü dolmuştu, o yüzden konvektörsüz kullanmama rağmen şehir içi 26 kuruş yakıyordu. cumartesi günü yani iki gün önce sıfır katalitik konvektör taktırdım ve depoyu doldurdum. konvektörle ne kadar yakacağını bilmiyorum ama servisin...
  10. Y

Ynt: Freelander Almak İstiyorum bende discovery almayı düşünüyorum 99 model tüm servi işlemleri ve ağır bakımları olmayan düşünürseniz mail adresinize daha detaylı bilgileri atabilirim
  11. Y

Ynt: Freelander Almak İstiyorum freelander bir tutku, ancak alırken biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor. kullanacağın yerdeki yol koşulları ağırsatavsiye etmem. ancak stabilize ve hafif engebeli ise problem çıkarmaz. tabi alacağın aracın gerekli bakımları yapılmış ve değişmesi gereken parçalar...
  12. Y

4. ve 5. Viteste Ayak Gaz Pedalındayken Hafif Vınlama Sesi İçin Yardım

Ynt: 4. ve 5. Viteste Ayak Gaz Pedalındayken Hafif Vınlama Sesi İçin Yardım mrb. sizin aracınızdaki sorunlar benimkindede vardı ve arazi şanzımanı dişlileri kırmış. bayağı bi masraf açtı. umarım başınıza öyle bişey gelmez ama tüm freelander kullanıcıları 100 bin ile 130 bin arası arazi...
  13. Y

Freelander Problemleri

Ynt: freelander problemleri ben elazığda kullanıyorum. Birde katalitik konventörü sökmüştüm, şimdi yeniisini taaktırdım o da yakıtı etkiler ama performAns biraz düşüyor tabi.
  14. Y

Freelander Problemleri

Ynt: freelander problemleri sanırım ben biraz devirli kullanıyorum. ama ortalama olarak sanırım aynıdır benimkide. Siz hiç hava akışmetresini değiştirdinizmi?
  15. Y

Freelander Problemleri

Ynt: freelander problemleri ilgilenen ve bilgirendiren tüm arkadaşlara teşekkürler. arkadaşlar araçlarınız km de ne kadar yakıyor acaba hiç merak edip denedinizmi acaba? benimki şehir içi 26 kuruş yakıyor. fakat başkalarını bilemediğim için değerlendirme yapamıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri