yasemin kullanıcısının son içeriği

1. Y

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) Festival sonrası fazla söze ne hacet: GEZENBİLİR
  2. Y

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

Ynt: 2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009) seneye tahtımla geleceğim kano yarışmasına:) çok eğlendim sayenizde Kemal Bey,tekrar teşekkürler.
  3. Y

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. cok cok hayirli ugurlu olsun.
  4. Y

''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!..

Ynt: ''Muhabbetimizi Serbest Muhabbet Bölümünde Yapalım'' Uyarısı!.. Doğrusu etkinliklere katılamadığı için fotoğraf ve yazılarla olayı takip etmek isteyen Gezenbilirciler için ya da bir şekilde konuyla ilgili bilgi edinmek isteyen kişiler için ,konuların sohbetle amacından çıkması bu site için...
  5. Y

Gezenbilir Fotoğraf Grubu Kadınlar Günü Sergisi (08 Mart 2009)

Ynt: Gezenbilir Fotoğraf Grubu Kadınlar Günü Sergisi (08 Mart 2009) Kadinlar kadinlarimiz supersiniz-beyler siz de:)Sergi ustune sergi acarsiniz umarim:) Yer: İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi Tarih: 08 Mart 2009 Saat: 17:00 - 22:00 1 - Emine 2- Yasemin Simsek
  6. Y

Gezenbilir "Madagascar 2" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Aralık 2008)

Ynt: Gezenbilir "Madagascar 2" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Aralık 2008) gencler bensiz izlemenizi istemezdim ama naparsiniz hayat:)sedatcim 1.derin mevzular iceriyodu on bilgi edinmeden 2.ne gecme derim ben :P
  7. Y

Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

Ynt: Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008) gozyaslari icin hazirlanan kagit mendiller cantamizda kaldi :) bana gore de diildi.
  8. Y

Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

Ynt: Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008) 1- Koza Yardımcı(koza) 2- Esra Akeroğlu (eftaLYa) 3- Mustafa Eraslan (Mezzy) Bu sefer şerbet içmem ama. Dokunuyor 4- Berk Saraç (Berksito) 5- Emine ( Bambina ) 6- Serkan Kara(eksperoto) 7- Nilsun Şahin (pebble) 8- Ercan...
  9. Y

Gezenbilir "Son Buluşma" Belgeselini İzlemeye Gidiyor (20 Kasım 2008)

Ynt: Gezenbilir "Son Buluşma" Belgeselini İzlemeye Gidiyor (20 Kasım 2008) işte olay budur:))kim tutar seni esraaaa:)))
  10. Y

Ynt: Gezenbilir "Son Buluşma" Belgeselini İzlemeye Gidiyor (20 Kasım 2008) 1- Koza Yardımcı (koza) 2- Sedat Açıl (yol) 3- Berk Saraç (berksito) 4- Emine ( Bambina) 5- Sami (mewbig) 6- Fatih Aydoğdu (parodi)işallah gelebilirim 7- Yasemin Simsek (yasemin) gelemiyor:( 8- Hakan Özkaya...
  11. Y

Ynt: Gezenbilir "Son Buluşma" Belgeselini İzlemeye Gidiyor (20 Kasım 2008) 1-Koza Yardımcı(koza) 2-Sedat Açıl(yol) 3-Berk Saraç(berksito) 4-Emine ( Bambina) 5-sami (mewbig) 6-Fatih Aydoğdu(parodi)işallah gelebilirim 7-Yasemin Simsek(yasemin)
  12. Y

Gezenbilir "Mustafa" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Kasım 2008)

Ynt: Gezenbilir "Mustafa" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Kasım 2008) 1- Behiç Bülent Dağdeviren + 1 2- Berk Saraç ( Berksito ) 3- Banu Akeloğlu ( Banua ) + 1 4- Koza Yardımcı ( koza ) 5- Teknik Amele 6- Sevcan Pınar YILMAZ 7- Emine ( Bambina ) 8- Funda Erhan 9- Mustafa & sevgi...
  13. Y

Ynt: Gezenbilir "Mustafa" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Kasım 2008) bu arada onca kişi patlamış mısır yiyecek hem de sessiz...şaşırtıcı?!:)
  14. Y

Ynt: Gezenbilir "Mustafa" Filmini İzlemeye Gidiyor (6 Kasım 2008) ben de geliyorum tabi ki

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri