y-bsungur kullanıcısının son içeriği

1. Y

GRAND CHEROKEE 1997 MODEL VIC ARAÇ BİLGİ MERKEZİ ARIZASI...

Tamir etirmek istersen yardımcı olurum faceden bana ulaş tc yldrm byksngr
  2. Y

Merhabalar VİC ekran önceden kurcalanıp baskılı devre ve entegrelerde hasar olmuşsa o cihazın...

Merhabalar VİC ekran önceden kurcalanıp baskılı devre ve entegrelerde hasar olmuşsa o cihazın tamirinde başarılı olmak zor bir ihtimaldir ben bu işle ancak boş zamanlarımda ilgileniyorum cihazın durumuna göre min 200 tl ile mak 400 tl arasında ücretler alıyorum,cihazın kargo masraflarınna...
  3. Y

Transmission Rölesine Eksi Gelmediğinden Araç Hangi Viteste Olduğunu Algılayamıyor Ve Marş Basmıyor

Aracınız zj 5,2 ise öncelikle kontaktan veya obdII ile arıza kodu alın ve arıza tespitini kodlar vasıtasıyla yapmanızı öneririm.
  4. Y

1996 Zj Vic Ekranı Aranıyor

Özel mesajlarınıza bakınız
  5. Y

Özel mesajlarınıza bakınız
  6. Y

96/98 Zj Lerde Arızalı Vi̇c Ekranlarınızı Tamir Ettirebilirsiniz

96/98 Model arası zl lerin hassas ünitelerinden olan VİC ekranlarınız arızalandıysa bir kenara atmayınız veya işinin ehli olmayanlara teslim etmeyiniz. Şayet cihazlarınız yanarak dumanlar çıkartıp baskılı kiti berbat olmadıysa,çok bacaklı entegreleri yetkisiz kişilerce kurcalanıp harap...
  7. Y

VİC Ekranınız baskılı kiti yanıp elden çıkmadıysa işinde titiz olmayan elektronikçiler tarafından çok bacaklı entegreleri yerinden sökülüp berbat edilmediyse üç bacaklı komponenti yenilemek benim işim vic ekranınızda o komponent elden çıktıysa bazı devre elemanlarıda elden çıkmış demektir,ücrete...
  8. Y

VİC Ekranınızı tamir ettirmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz
  9. Y

1997 Grand Cherokee Roket Teli̇

TV cable
  10. Y

Uğultu Ve Islık

Ynt: Uğultu Ve Islık 4low da araç difransiyellere %40/50 oranında fazla güç bindirir ve asla hızla bu vitesde seyahat edemezsiniz aracınızda kırım yaratır kar veya buzda 4high yeterlidir 4low düşük sürat derin çamur ve kaya tırmanışlarında yada inişlerinde işinize yarar kaldıki düz yolda kar da...
  11. Y

1997 Gc 5.2 Zj Performans Sorunu

Ynt: 1997 Gc 5.2 Zj Performans Sorunu aracınızın ateşleme sitemi bujileri distribitörü buji kabloları ve özellikle performansla yakından alakalı olan tps sensörü map sensörünü arıza kodu yoksada yenisiyle degiştiriniz ve throttle i tamamen söküp ince hava kanallarıuna varıncaya kadar benzinle...
  12. Y

95 Zj Track Bar Uzunluk Ölçüsü

Ynt: 95 Zj Track Bar Uzunluk Ölçüsü track bar yamuldumu ne oldu ,,bence bir başka zj bulup hemen alttan egilip ölçüyü alsanız en dogru ölçüm kendinizin yapacagı ölçüm olur diye düşünüyorum bu arada 95/98 arsı tüm zj ler aynı boy track bar kullanıyor olsa gerek,
  13. Y

Eskişehir Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Eskişehir Serbest Muhabbet Köşesi merhabalar ben eskişehirde yaşıyorum ve zj sahibiyim en az kendim gibi zj sahibi 3 arkadaşım daha var offroad yapmak isteyenler varsa gurup kurabiliriz herşeyden önce araçlarımızın tüm genel bakımı için bir garaj çalışmasıda yapabiliriz
  14. Y

SunRoof

Ynt: SunRoof geçmiş olsun sunroof tecrübesi olmayan zj cimi olur bende arabayı ilk aldıgımda yıkamaya verdim aracı yeni aldıgımıda söyledim yıkamacıda kıyak yapıcak ya dayamış tazyikli tabancayı sunroofa araçta ne tavan bırakmış ne bir şey damlataş magazarası halt etmiş..bu iş beni epey bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri