xkirpix kullanıcısının son içeriği

1. xkirpix

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı gerçekten bir 318 yada 360 süper charger bir makine çok yakışırdı selamlar
  2. xkirpix

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi sizi çok iyi anlıyorum sizinde beni anlamanızı rica ederim. bu projeyi burada bırakıp yeni baştan baştan bir proje yapmak isterseniz ilk civatasından itibaren planlamasında ve üretim esnasında ki zorluklara kadar destek olmak isterim. size başarılar.
  3. xkirpix

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Ömer arıcan bey Öncelikle sizinle ticari ve hobi amaclı olarak iki noktada açtığınız konuyu değerlendirmek istiyorum. Ticari açıdan : fas tunus cezayir gibi ülkelere kendi markası ile 400 cc cvt 4x4 '650 cc susoğutmalı 4x4, 800cc ve 110cc otomobil motorlu bugy...
  4. xkirpix

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi Murat bey size katılmamak elde değil. dikkatle takip edilmeden sitenin takipcilerini ve uslubunu bilmeden sadece forum nasıl olsa bana bir şey olmaz diyerek buralara haddini aşan eleştirileri yazanlarını da gördük. konulara mesaj sayısı coğalsın da birşey biliyor...
  5. xkirpix

El Yapımı Buggy Projesi

Ynt: El Yapımı Buggy Projesi sayın ömer arıcan bey cevabınızı çok merak ederek yorumumu yazıyorum hiç beğenmedim. çok amatör ve kullanışşsız olmuş. amacı ve kullanım alanı konusunda bir çelişki görünüyor. 1. 3mm etli boru kullandığınıza göre bunu offroad için yapmış olmalısınız. 2...
  6. xkirpix

harici dijital hararet ve devir saati

Ynt: harici dijital hararet ve devir saati havalansın istiyoruz inşallah bu projeye başlayamadık bir türlü bebek oldu işler değişti şehir değişti şimdi şimdi yeniden gündemde
  7. xkirpix

Ynt: harici dijital hararet ve devir saati bende bu cıhazın büyük ekranlısını istiyorum ve böyle bir cokpite koyacağım
  8. xkirpix

Ynt: harici dijital hararet ve devir saati bilgiler için teşekkür ederim bir sorum kaldı lcd boyutunu nekadar büyütebilirsiniz ve fiyatı ne olur. teşekkürler
  9. xkirpix

Ynt: harici dijital hararet ve devir saati mehmet bey merhaba ürünlerinizle ilgili bilgive uygulama örneklerini görmek isterim. ayrıca sizden ricam yarış larda kullanılan offrad araçları içinde bir çalışma yapmanız bunların hepsini bir ekranda toplayıp su sızdırmazlığınıda sağlayacak şekilde...
  10. xkirpix

Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi

Ynt: Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi ismail merhaba bak şöyle yapalım ben siyah wagoneeri yarış arabası yapacaktım neredeyse sökmeye başladım. gel kıymayakım benimkine bunu ben alayım bunu kesip bozayım ne dersin. 4 üncü wagoneeri alarak tarih yazayım hehehehe
  11. xkirpix

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı çok güzel görünüyor ellerinize sağlık umarım performans dan da memnun kalırsınız selamlar
  12. xkirpix

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı şaban ustadan önce ben merak ederek sormak istedim. Ne gibi sorunlardan bahsediyorsunuz acabaüretim aşamasındaki sorunlardan bahsediyorsanız. lütfen önce tüm konuyu okuyunuz sonra sorunuz. selamlar
  13. xkirpix

1972 wagoneer iç kapı kolu arıyorum

Ynt: 1972 wagoneer iç kapı kolu arıyorum merhabalar hangisinden kaç tane lazım
  14. xkirpix

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) küçük bir yanlış kodlama olmuş kusura bakmayın 2013 ün ilk yarısı testle bitecek ve 2. yarısında pıyasaile buluşacak selamlar
  15. xkirpix

Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi

Ynt: Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi iyi dilekleriniz için teşekkür ederim konuyu bölmeyelim diye yüklemedim selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri