Vulcan kullanıcısının son içeriği

1. Vulcan

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

Merhabalar. Kent dışı ve uzun seyahatlarimde kullanmakta olduğum TA var ve çok memnunum. Eşimin ilk makinesi olsun, güvenli başlangıç yapsın diye YBR 125 aldık. Almaz olaydık, elime yapıştı. O nasıl keyifli sürüş, nasıl ekonomi (2 Lt/100 km desem, yedek parçayı sormayın zaten), nasıl...
  2. Vulcan

Gezenbilir Motosiklet Grubu Kamplı Şile Gezisi (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir Motosiklet Grubu Kamplı Şile Gezisi (4-5 Nisan 2009) 1-) Tanju Eskiköy (Mobyletteboy) 2-) Mehmet Kiğılı ( moremiles ) 3-) İsmail Öztürk ( ismailOZTURK ) 4-) Ertuğrul Ortaç - Şeyma Ortaç (Vulcan)
  3. Vulcan

Africa Twin

Ynt: Africa Twin Africa Twin birkaç kez kullandım ancak, hiç sahibi olmadığım için tam olarak yaşamış sayılmam. Kullanan arkadaşların anlattıkları, tecrübeleri bana bir miktar fikir verdi. Buradan yola çıkarak 2006 yılında bir Transalp satın aldım. O yılın modeli ve sıfır km olarak. Son 1...
  4. Vulcan

Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz?

Ynt: Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz? İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar.
  5. Vulcan

Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz?

Ynt: Motorsikletten Ne Zaman Düşersiniz? Yukarıda maddeler halinde yazılmış olan yazı, www.motorium.com adresindeki internet sitesinden alıntıdır ve Tolga Büyüköner'e aittir. Lütfen alıntılarda kaynak gösteriniz.
  6. Vulcan

Gezi Teklifi

Ynt: Gezi Teklifi Tanju'm, Seninle bu forumda karşılaşmak çok hoş. Vespa'nın restorasyonu bitince bu kış 2009 model Mobylette almak niyetindeyim. Umarım kısmet olur. Özellikle de bana hediye ettiğin heybeleri kullanabilmek için sabırsızlanıyorum. Elbette ilk durak Bodrum olacak. Geçen yaz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR