vetmederes kullanıcısının son içeriği

1. V

Lütfen Bu Sorunlara Nasıl Cözüm Bulabilirim

Ynt: Lütfen Bu Sorunlara Nasıl Cözüm Bulabilirim İyi akşamlar, öncelik olarak motor tapasından su kaçırma basit , Konya Büyükşehir motor rektefiye işi yapan usta tanesi 5-10 tl olan tapayı yenisi ile değiştir hatta hepsini değiştirebilirsin 7 tane olması lazım , ikinci olarak direksiyon kutusu...
  2. V

Yeni Aracım Opel Frontera 2.2

Ynt: Yeni Aracım Opel Frontera 2.2 iyi günlerde kullanın güzel araç kazasız belasız.
  3. V

Frontera Ların Bilindik Araçlarla Aynı Olan Parçaları

Ynt: Frontera Ların Bilindik Araçlarla Aynı Olan Parçaları Konu başlığından biraz farklı yerlere gelmiş . rölanti ile ilgili yüksek devir gaz verince deviri birden düşürme vb sorunlar ısı müşrünün arızalı olmasından dolayı olur araç sürekli otomatik jiklede çekili vaziyette gibi çalışır. TEc2...
  4. V

Hangi Renk Antifriz ?

Ynt: Hangi Renk Antifriz ? Bende kırmızı olsun dedim bir kere boşalttık tüm suyu koyduk kırmızıyı . birkaç gün sonra radyatör ve tüm borular ( kalorifer-lpg dahil ) sızıntılar başladı. O günden beridir kırmızı kullanmıyorum.
  5. V

fan termiği

Ynt: Fan Termiği Evet ama opel frontera demeyin gidin japon parçacıya sökülen parçayı gösterin yoksa opel yok bizde derler.
  6. V

Frontera 2.3 Td Yağlama Sorunu

Ynt: Frontera 2.3 Td Yağlama Sorunu Yağ pompası değişmemiştir büyük ihtimalle ( kimseyi zan altında bırakmak istemem ) opel motorlar ( sizinki isuzu motorlu ) tam motor yapımına girer üzerinde blok krank hariç ( bazen gömlek ve silindir kapağı da buna dahil ) komple motor parçaları değişir...
  7. V

Off Road Sonrası Frontera Bakımı

Ynt: Off Road Sonrası Frontera Bakımı fotoğraflar açılmıyor. Forumdaki fotoğraflar 10 gündür açılmıyor malesef
  8. V

Frontera A 1997 Abs Sensör Tamiri

Ynt: Frontera A 1997 Abs Sensör Tamiri Her zaman beklerim Ödemiş'teyim
  9. V

Ynt: Frontera A 1997 Abs Sensör Tamiri Malesef hiç düşmüyor. Aktivitelere de katılamadım bir türlü . İnşallah bu yıl katılırım.
  10. V

Ynt: Frontera A 1997 Abs Sensör Tamiri Teşekkürler Murat Bey uzun zamandır forumda yazmıyordunuz çok faydalı bir konu olmuş. Fronterayı sattı mı acaba diye düşünmüştüm. Bende de airbag modülünde problem var çözebilirsem paylaşacağım forumda.
  11. V

Frontera için Usta Arayışı ve Arıza Sorunu

Ynt: Frontera için Usta Arayışı ve Arıza Sorunu Öncelikle krank devir sensörü arızası tesbiti motor çalışırken ( hatta tüm arıza tesbitleri ) yapılır. Bunu göz önünde bulundurun. zengin karışım arızası birçok neden olabilir, adı üstünde zengin karışıma sebep veren nedenler... Vuruntu sensörü...
  12. V

AISIN Manuel HUB montajım

Ynt: AISIN Manuel HUB montajım Isuzu Servisinden temin etmiştim TFS ön porya kilidi şeklinde siğariş verin. Eğer olumsuz bir cevap alırsanız ben tedarik etmeye çalışırım.
  13. V

Frontera Arazi Vitesim Çalışmıyor ?

Ynt: Frontera Arazi Vitesim Çalışmıyor ? AISIN HUB 175 tl tanesi Isuzu yetkili servisine gidin temin ederler. Benim nontaj ile ilgili bir konum vardı bakabilirsiniz
  14. V

bagaj cam amortisörü

Ynt: bagaj cam amortisörü Eğer İzmir'de iseniz 2. sanayi megatek süspansiyon opel egem karşısı 1 yıl önce 25 tl ye almıştım.Boy önemli fakat aynı boyda fiat marka bulmuştum basınç değerleri farklı idi kapatınca cam 2-3 cm açık kalıyordu zorlasak kıracaktık camı.
  15. V

Frontera 3.2 Üst Salıncak

Ynt: Frontera 3.2 Üst Salıncak Frontera A da bir çok parça Isuzu TFR-TFS ile aynı. Frontera B ayrı bir kasa, motor, yürüyene sahip biraz bol vakit ile araştırmak lazım. Ben aracı ilk aldığımda opel parçası olarak yedek parçada çok sıkıntı çektim.Sonra üzerindeki yürüyen hemen her aksamda isuzu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri