velmas75 kullanıcısının son içeriği

1. velmas75

Yaşam Aküsü 2

Caravan aküleri ''BORAKÜ'' olarak üretilse, daha verimli olabilirmi? Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse seviniriz.. Şimdiden teşekürler..
  2. velmas75

Yaşam Aküsü Yardım

Jel Akü 12 V 225 Ah Solar Güneş Enerji Aküsü GittiGidiyor'da 292261052
  3. velmas75

Neden Çekme Karavan Yapmaktan Vazgeçtim ?

Saygı değer arkadaşlar, Bir noktayı hala anlamış değilim.!! Her isteyen istediği şekilde bir Karavan veya bir araç tasarlayıp yapabilir. Fakat Trafiğe çıkmadan önce TSE veya İSO standartlarına uygunluğu Resmi bilir kişi tarafından kontrol edilmelidir. Böyle bir kurum varmı? Böyle bir kurumun...
  4. velmas75

Aracım Bu Karavanı Çeker Mi ?

Sevgili arkadaşım, Öncelikle sürücü belgeniz B sınıfı ise, aracınız ve karavanın toplamı 3500 Kg ağırlığı geçmemelidir. Aracınız karavandan daha ağır olmalıdır. Şayet B E sınıfı Ehliyetiniz varsa, karavan ve aracınız 4300 Kg limiti ağırlık olarak aşamaz. Fakat aracınız, Karavanın...
  5. velmas75

Kuzey Doğu Anadolu

Posof çiçekleri Adlarını bilen yazabilirmi?
  6. velmas75

Kuzey Doğu Anadolu

Yalnız başıma Hollanda dan Caravanla yola çıktım. 4300 km lik bir güzargah yolu katetmem gerekiyordu. 48 Saat te Kapı kuleye vardım. Marmara bölgesinde iki hafta oyalandım. Bursa dan Eskişehir, Ank. Samsun yolu Karadenize girdim. Hopa dan Arvin Ardahan Posofa geldim. Şu an Posof tayım. Ayağı...
  7. velmas75

Gezenbilir 9. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (10 Haziran 2017)

Bana bu yapılırmı!!! 3 bin km yoldan çekme vkaravanla gedlim. Yola çıkmadan bir hafta önce Tekirdağ da bir etkinlik oldu. Kaçırdım. Şimdi Daha dün Sultanahmed te dolaşıyordum. Yola çıktım. Arkamdan güzel bir etkinlik daha.. Arkamdan işler çeviriyorsunuz :D Küstüm size Yola çıkıyorum.. Karadeniz...
  8. velmas75

Avrupa Da Şehir Içi Ücretsiz Park Yerleri

Evet aynen.. doğru anlamışsınız... Teşekür ederim.. sağ olun..
  9. velmas75

Merhabalar, Şurdan başlayalım. Slovenya dan Edirneye kadar başka bir dünya. Bölgedeki halkların mentalitesi çok farklı. Dilenci ruhlu.. Bluharistana gidip polisin durdurmadığı bir yabancı varmı diye sormak lazım aslında.. Trafik te kural ihlali yapınca yasal cezası neyse görevli memur o...
  10. velmas75

:D Sizin Büyük atanız merhum Evliya Çelebi, Erzurumdan geldiğini söyleyince, Sormuşlarki; - Erzuruma yaz geldimi? - Valla ben 11 ay 29 gün kaldım yazı görmedim! Benden sonra geldiyse bilmem.... Sizde Dedesnin torunu gibi cevaplamışsınız ;) Hangi dalda teknik eğitimli olduğunuz bilemem...
  11. velmas75

Evliya Çelebi nin Duyarlı bir insan ve güzel anlatımı yanında, anlıyoruz ki kendisi ayrıca Teknik eğitimlide.. Kendisine bu duyarlılığından ve bilgi paylaşımından dolayı canugönülden teşekür ediyorum.. Benim şahsi görüşüm, Herkes kendi aracını bile yapar! Yapar yapmasına da, İstanbuldan...
  12. velmas75

Bazı ülkelerde Tabiki Polis haberdar. Eski Yugoslavya ülkeleri ile Bulgaristan ve Romanya da polis Rüşveti hala çok yaygın. Yol üzeri özellikle, mola verildiği zaman, kalabalık parklara girmeniz, büyük benzincilerden yakıt almanız daha mantıklıdır. Bulgaristan da Çorba parası hala geçerli...
  13. velmas75

Adli suçların en yüksek olduğu ülkeler arasında İtalya da var. Balkan Ülkeleri Romanya ve Bulgaristan da aracınızın başında iken soyulabilirsinir. Biri gelir Adres sorar diğeri arkadan bir şeyinizi alıp gider. Yolda Yön levhalarını çevirip yabancıları yanlış yönlendirme bile yaparlar. İtalya...
  14. velmas75

Duşta Sıcak Su Için Musluk Üstü Şofben

Ustadım, Jonta yakmadan kayış atmadan tebir almak lazım diye düşünüyorum her zaman.. ;) Her yaşın güzel tarafı da vardır mutlaka.. Herkes Yaşı oranında tecrube sahibidir. Tecrubeyi paylaşmakla azalmaz. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Gecenin bu saatinde sizi uyku tutsaydı, hangi tecrubeli zıpkın...
  15. velmas75

Ustadım, Batı Avrupa da özellikle büyük şehirlerde park, başlı başına bir sorun. Mesela, Amsterdam gece 24:00 e kadar ücretli. Her saat için 6 Euro ödemek zorundasınız. Şehir merkezinde park yeri bulabilirseniz yinede şanslısınız. Şayet ücretini ödemeden park edip aracı terk ederseniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri