uzunada kullanıcısının son içeriği

1. uzunada

Hatay Yemekleri

Ynt: Hatay Yemekleri KUZU KOL: Bu mubarek ramazan gununde tadı damagınızda kalacak bir yemek tarifimi sizlerle paylaşmak istiyrum 3 Kisilik pilavlı olursa 4 kişilik Kasaptan Taze, kuru olmayacak 1 kuzu kol alıyorsunuz 3cm. enlemesine kemigi ile birlikte dilimliyorsunuz kucuk 2 soganı ortadan...
  2. uzunada

1994 CHRYSLER TOWN COUNTRY 3.8 V6 4X4

Ynt: 1994 CHRYSLER TOWN COUNTRY 3.8 V6 4X4 bir ilan sitesinde 16250 ilanim var. ciddi bir teklifiniz var sa degerlendirebilirim. aracı sadece yurt dışından aklalabalık misafirlerimiz geldigi zaman kulanıyoruz.
  3. uzunada

1994 CHRYSLER TOWN COUNTRY 3.8 V6 4X4

1994 CHRYSLER TOWN COUNTRY 3.8 V6 4X4.. NADİR BULUNAN DİJİTAL GÖSTERGELİ OLAN MODELİDİR...ÇİF AIRBAG...ABS...ÖN VE ARKA KLİMA.. ELEKTRİKLİ, HAKİKİ DERİ KOLTUKLAR...ELEKTRİKLİ VE ISITMALI YAN AYNALAR...CRİUSE CONTROL...ÇİFT ÇOCUK KOLTUĞU.. PORT BAGAJ....YOL BİLGİSAYARI...ELEKTRİKLİ ÖN VE ARKA...
  4. uzunada

Başoğlu Karavan 375kg Caretta 1200

Ynt: Başoğlu Karavan 375kg Caretta 1200 merhaba uretım yılını yazarmısınız siz memnun musunuz kulanımı nasıl. *** Uzunada istanbul'dan***
  5. uzunada

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu antalyalı arkadaşalar aramiza hoş geldiniz. buyumuniz dilegi ile alanyaya sık sık gidiyorum adım serdal alanyaya geldigimde tanişiriz inşa. tekrar hoş geldiniz.
  6. uzunada

İş İcabı Off-Road

Ynt: İş İcabı Off-Road kar küreme ekibilerine ders verirsiniz masaallah. paylaşim icin tesekurler arkadaslar ***uzunada***
  7. uzunada

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım A rh +
  8. uzunada

Jeep GC mi Volvo XC90 mı

Ynt: Jeep GC mi Volvo XC90 mı alkhan.........Kardeşim xc90'ı denediysen bizimle bizimle aylaşabilirmisin........
  9. uzunada

Hanhi Jeep 4.7? mi 3.1?

Ynt: Hanhi Jeep 4.7? mi 3.1? volvo, daha dogrusu cogu arac ta da oyle duzenli bakım goren araclar sorunsuz araclardır. ben aracin ikinci sahibiydim arac mukemmeldi fakat sanzuman beyni sorunu vardi volvo ların kronik hastaligi 2002 model v70 'imde vardı onu degerli bir arkadaşimia satim 4...
  10. uzunada

Jeep GC mi Volvo XC90 mı

Ynt: Jeep GC mi Volvo XC90 mı xc90 kullandım cok keyifli bir arac benim aracim xc 70 idi bu gunlerde jeepten yana biraz eyilimmim var. cunku daha cok arazide kullanacam arazide az kullanacam diyorsaniz bence volvo. ilginctir xc70in yol tutuşu ozellikle virajlarda daha iyidir. xc90 t6 alın...
  11. uzunada

Hanhi Jeep 4.7? mi 3.1?

2001 model 3.1 dizel ve 2000 model 4.7 pazarlık halindeyim. dizeline bulaşma dediler. 4.7 pazarlıgını bıtırmek uzereyiz sanzumanı arıza vermiş olarak alacam. bu aracların eksikleri nelerdir. dizelin tercih edilmeme sebebi nedir. 2001 4.0 biraz pahalı onlarıda inceliyorum karar veremedim, biraz...
  12. uzunada

Cherokee 1990 4.0 ?

Ynt: Cherokee 1990 4.0 ? Merhaba arkadaslar 2001 4.0 farklımıdır acaba? 4.0 96 99 lara gore
  13. uzunada

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu aramiza katılan arkadaşlar tam yerine geldiniz diyorum, hoş geldiniz.......kıdemli arkadaslar degerli tecrubelerinizi bizimle paylaştıgınız icin tesekkurler. bende bazı resimler hazırlıyorum yakında sitede yayınlıyacam kısmetse. telefonda. gorustugum...
  14. uzunada

Hatay Yemekleri

Ynt: Hatay Yemekleri Hatay'a her gidişimde ilk işim kasaba uğramak. Kuzu etinin istediğim bölümünü kasaba gostererek, fırında hazırlattığım sini kebabını hiç unutmamak lazım.
  15. uzunada

Hatay Amanos Dağları

Hatay'ımızı daha cok anlatan resimlerimizi burda paylaşabilirmiyiz. Ben bazı resimleri eklemek isityordum, fakat bildiginiz gibi aranizda yeniyim siteye yeni alişiyorum. Site cok guzel olmuş vakit buldukca incelemeye calişiyorum Bu sitenin yapımında emegi gecen arkadaşları tebrik ederim cidden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri