uzklr13 kullanıcısının son içeriği

1. U

Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET

Ynt: Dacia Duster´a En Çok Hangi Renk Yakışıyor? ANKET Bence siyah...
  2. U

Dacia Duster Dizel Yakıt Deposu

Ynt: Dacia Duster Dizel Yakıt Deposu 530 km de ışığın yanması çok garip inanılmaz bir yakıt sarfiyatı görünüyor? 530 km yol yapıp depoyu tekrar 50 litre ile fullerseniz 10 litreye yakın yakmış olur 100 km de? Benim araba 50 litfe alıp fuller ve ışık yandığında 50 litre ile tekrar fullediğimde...
  3. U

Ynt: Dacia Duster Dizel Yakıt Deposu Şimdi okudum, 64 lt alan olmuş daha önce, sevindim... Ben 64 litrelik rekoru 65 e taşımış oldum. ( ki depoda çok az bir miktar yakıt olmalıki benziliğe kadar yolda kalmadan rahat rahat gidebilmiştim.) Yolda kalana dek kullansam depo kapasitesi 65 i...
  4. U

Merhaba ; Dacia Duster 1.5 dci yakıt deposu sitesinde 50 litre olarak geçiyor... Bir arkadaş burada 60 litre kadar aldığını yazmıştı. Ben depoyu aldığımdan bu yana 5-6 kere fulledim. İlk tık da bıraktığımda genelde 50-55 litre civarı alıyordu... (800-900 km yaptıktan sonra) En son aldığımda...
  5. U

"Dacia Duster alır mıydınız?" anketi

Ynt: "Dacia Duster alır mıydınız?" anketi Tam olarak inanmasamda 6 ay içerisinde makyajlı bir versiyonun çıkacağı söylendi bana bayi tarafından...
  6. U

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? İnanmıyorum, eğer doğruysa muhteşem... Gümrüğe takılma olayı için ne dediler? Kaç euro ya kadar gümrük sorun çıkartmaz? Yada onlar ne diyor???
  7. U

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Bu alman sitesi inanılmaz, almanyaya gidip aksesua donatıp dönmek geldi içimden ama imkansız... TR fiyatlarına göre en az yarı yarıya :( ve bir çoğu tr de yok... İletişim bilgiler : Lüdemann & Zankel AG Porschering 14 24568 Kaltenkirchen...
  8. U

"Dacia Duster alır mıydınız?" anketi

Ynt: "Dacia Duster alır mıydınız?" anketi Seviyorum. Hatta aldım :)
  9. U

Duster için Kameralı Park Sensörü Montajı

Duster için Kameralı Park Sensörü Montajı (Başka bir siteden alıntıdır.) Montaj biraz zahmetli ama çok temiz işçilik olmuş... Nasıl buldunuz? (Başka bir siteden alıntıdır.)
  10. U

Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :)

Ynt: Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :) Cevabınız için teşekkürler... Ben bu ürünü 1250 civarı sıfır ve garantili buldum internette 2-3 yerde. Sorun montajda değil, araç soketleri ile 1e1 uyumlu ve direksiyon kumandası ile uyumlu imiş. Lagunada kullananlar olmuş, dacia duster da laguna...
  11. U

Duster Macera Paketi Montajı

Ynt: Duster Macera Paketi Montajı Teşekkürler Tahmin etmiştim, çamurluklar için koruma her çamurluk için 150-160 milyon civarı fiyatı var. 650 civarı yapıyor parça fiyatı. Aslında parçadan kazanıyorlar montaja çok istemişler toplamda 800 olarak. Kapılara takılanlar da 500 civarı parça fiyatı...
  12. U

Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :)

Ynt: Duster Radio/Radyo - CD çözümlemeleri :) NECVOX In-Dash DVA-6806HD NAVİGASYON TV USB Bu müzik sistemini düşünüyorum Duster ım için, sizce montaj da sorun çıkarmı? Çerçeve vs gerekirmi_? Kullanan varmı bu in dash sistemi? Şimdiden teşekkürler...
  13. U

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Daci Duster 1.5 dci Laurette 85 hp 4x2 siyah look paket - Edirne
  14. U

Dacia Duster Maliyet Tablosu (Araç Bedeli+Kasko+Sigorta+Paketler+Aksesuarlar)

Ynt: Dacia Duster Maliyet Tablosu (Araç Bedeli+Kasko+Sigorta+Paketler+Aksesuarlar) Duster Laureate 1.5 dCi 85 bg 4x2 Siyah + LOOK PAKET + TRAFİK SİGORTA + PLAKA MASRAFI vs dahil toplam 39.400 civarına geldi... Sanırım biraz pahalıya aldım :( Recep beyin 37.500 e aldığını görünce çok üzüldüm...
  15. U

Duster Macera Paketi Montajı

Ynt: Duster Macera Paketi Montajı Bu fiyata hem kapılara takılan parçalar hemde çamurluklara takılan parçalar dahil mi_? Ben fiyat aldığımda sadece çamurluğa takılanlar 600 civarı (her çamurluk için olan 150 civarı imiş teki) kapılara takılanlar ise 500 civarı toplam montaj vs ile neredeyse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR