ustaoglu kullanıcısının son içeriği

1. ustaoglu

Satılık 1999 Nissan Skystar 3.2 Dizel

Arkadaşlar aracımız satılıktır. 99 model qd32 motor kodlu 3.2 atmosferik dizel Nissan / Skystar / Skystar 4x4 / 1999 Nissan Skystar 3.2 Dizel (QD32 motor) sahibinden.comda - 1023526655
  2. ustaoglu

4x4 Çekiş Sistemleri İle Alakalı Sık Sorulan Sorular

Nissanda 4l var tabi ama ben 2h'dan 4h'a hareket halinde geciriyorum. Ses filanda olmuyo cok guzel geciyo :) Bu arada manuel hub'li araclari eledim kafamdan. Onunla ugrasamam ben ya :D karda camurda sogukta zor is o
  3. ustaoglu

4x4 Çekiş Sistemleri İle Alakalı Sık Sorulan Sorular

Manuel gobek kilidi olan araclarda 2 cekerden 4 cekere her gecisimizde aractan inip gobekleri kilitlememiz gerekiyor mu? 99 nissan skystar aracimizla 30-40kmye kadar seyir hizlarinda 4 cekere gecebiliyorum gobekler otomatik kilitlenebiliyor. Daha eski araclarda bu durum nasil oluyor acaba?
  4. ustaoglu

1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım

Suan kullandigimiz 99 model nissan skystar aracimizin da onler torsiyon. Araci sadece 5cm kaldirmak istedik inanin suspansiyon cok gerildi ve hem rahatsiz edici oldu hem de ses yapmaya basladi sonra eski haline cevirdik. Benim yapacagim en fazla yukseltme 5-7cm olur yani 2.5-3". Fakat torsiyon...
  5. ustaoglu

1990 Model 3 Kp Pajero Hakkında Yardım

Arkadaslar ben de mk1 ve mk2 hakkinda bir sey sormak istiyorum. Bunlarin arkasi makasli oldugundan yukseltmesi kolay fakat önün torsiyon oldugunu okuyorum nette. Torsiyonu yukseltmek hem zahmetli hem de maliyetli. Eger oyleyse hic yanasmak istemiyorum acikcasi.
  6. ustaoglu

Zj Grand Cherokee 5.2 V8 Alma Arifesindeyim Yardım !

araç sahibi ile görüştüm az önce fiyatta bir tık daha aşağı indi ve sorduğum bazı sorunların cevabını yarın arabanın başında verebilceğini söyledi. velhasıl, karabük işi haftaya kaldı. aracın şuan bildiği tek sıkıntısı kapıların açık olduğunu gösteren vitesin önündeki bilgi ekranın ara ara gidip...
  7. ustaoglu

Zj Grand Cherokee 5.2 V8 Alma Arifesindeyim Yardım !

Arkadaşlar sahibindendeki bütün ilanlara baktım ve 30k tl bütçeme göre bulabildiğim en iyi araç bu. Aracı tanıyanınız var mı yada orda nereye hangi ustaya göstermem gerektiğini bilen ? Kısmetse yarın arabaya bakmaya gidicem ve yaklaşık 3 saat yolu boşuna gitmek istemiyorum. Yarımcı olursanız...
  8. ustaoglu

Jimny Diferansiyel Kilidi

arka mekanik kilit ve ön lsd el yapımı mı yoksa jimby için üretilen bir parça mı ? aryıca mekanik kilidi devredışı bırakma şansınız yok mu ?
  9. ustaoglu

Proje Lada Niva 4x4 2008

projeye devam mı ? çok güzel olucak gibi görünüyor...
  10. ustaoglu

Lada Niva 4x4 2008 Restorasyon & Modifikasyon

araç gerçekten çok güzel olmuş. ön ve arka diff kilitlerin markası nedir veya el yapımı mı ?
  11. ustaoglu

1999 Nissan D22 3.2 Atmosferik Dizel 4x4

aracı babamla birlikte kullandığımızdan yakıtı daha lt veya kr olarak ölçemedim. net bir şey söyleyemem ancak hacime ve ağırlığına göre bişey yakmıyor :) tahminen 35-40kr
  12. ustaoglu

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

arkadaşlar, bir kaç konuda bilgi almak istiyorum. aracımda arka kilit var sanırım. geçen gün ufak denemelerimde arka tekerleklerde çekiş kaybı yaşamadım. fakat ön kilidin olmadığı bes belli. öne kilit ne önerirsiniz, takılabilir mi ? arb marka arka kilit var fakat ön kilit mevcut mu ? ilk...
  13. ustaoglu

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

Ynt: Nissan 4x4 (country -- Skystar - Rally Raid ) Kaç Kişiyiz.. Tüm Sorular.. ben de 99 model 3.2 pick up arazideyim artık... diğer aracım ibiza ile karşılaştırınca konfor gerçekten fevkalade :D araç şuan görsel olarak tam istediğim gibi değil tabi ama zamanla değiştiririm. ilk kurtulmak...
  14. ustaoglu

Ynt: 1999 Nissan D22 3.2 Atmosferik Dizel 4x4 Aracı aldım arkadaşlar :) Allah utandrmasın...
  15. ustaoglu

Merhaba İlandaki araç tanıdığım bir abimin aracı. Almayı kafaya koymadan önce araç hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Araç 3.2 olduğundan kafamı kurcalıyor. bu motor piyasada pek yok. Bakımları yapılmış ancak yarın öbür gün parça sıkıntısı yaşar mıyım ? Arazide bu motor ne kadar verimli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri