usta arayışı kullanıcısının son içeriği

1. U

Opel Frontera Lsd Diferansiyel Pullari

Verdiginiz bilgiler için tesekkur ederim en kisa zamanda ikisinide kontrol ettireyim. Baski balatadansa acildimi zaten degistirmek iyi olur. Garip olan 4 cekerde yapmamasi ama balata sorunu gibi olmasi en iyisi acip bakmak olur.
  2. U

Ben sakaryada ogrenciyim arac 12 13 yildir bizde ikinci arac oldugu icin ben sakaryaya gelirken el koydum :smiley: burda eksik gordukce yavas yavas yaptiriyorum aslinda benim sorunum daha cok debriyaj balatasi gibi fakat 4 cekerde iken yapmiyor sadece 1. Viteste 2500 3000 devirde iken araba...
  3. U

Merhaba 97 model 2.2 opel frontera aracim var kalkislarda araba cok titriyordu bizde lsd diferansiyel yagini degistirdik titreme baya azaldi fakat tam anlamiyla gecmedi 4x4 e alinca titreme kalmiyor lsd diferansiyel pullarini degistirmek istiyoruz nerden bulabiliriz bilen varsa yardimci olabilir mi
  4. U

Motor Arızası

bu sorun benim başıma 2 kere geldi 1.sinde benzin pompası rolesi arızalıymış 2.sinde krank devir sensörünün kablosu çıkmış krank devir sensörü hatası olunca aracı bilgisayara bağladığınız zaman çıkıyor role bozukluğunuda enjektörlere benzin girişindeki parçada hava sibopu var sibopa tornavida...
  5. U

Opel Frontera Ön Torsiyon Yükseltme Ve Titreme (yardım)

cevabınız için çok teşekkürler yorumlarınızı ustayla paylaşıp en kısa sürede uygulayacağım inşallah burda pek jip ile ilgilenen usta yok diğer ustalarda bu işe hiç yanaşmıyor bi pazar gidip bi boşluğunda denicez birde torsiyon cubuğunu komple söküp yükseklik ayarlayıp ayar civatasını aynı...
  6. U

Opel Frontera Ön Torsiyon Yükseltme Ve Titreme (yardım)

opel frontera 2.2 97 model sahibiyim ve aracı yükselticez arkalara uzun yay takıcaz ama usta önlerdeki torsiyon hakkında bilgisi yokmuş torsiyondaki vida ile ayarlanıyor mu yoksa tamamen söküp ayarlayıp tekrar mı takmalıyız.yükseltince akslar daha eğik olucağı için kasma yapmaz demi...
  7. U

Frontera 2.2 Benzin Pompa Rolesi Nerede

sorunu hallettik krank devir sensörünün kablosu çıkmış :smiley:
  8. U

Frontera 2.2 Benzin Pompa Rolesi Nerede

97 model fronteram var yolda giderken birden stop etti ve birdaha çalışmadı pompa yanmıştır diye söktük baktık pompa sağlam ama pompaya elektrik gelmiyor. roleden şüphelendik fakat bulamadık role sorunuysa arabayı çektirmek istemiyorum bir role için yerini bilen varmı? neden böyle bir arıza...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri