tyf28 kullanıcısının son içeriği

1. T

2011 L200 4x2 Kilitli Diferansiyel Uygulaması Veya Montajı

sevgili forum üyeleri 2011 l200 4x2 invite sahibiyim aracım çamurda çok patinaja düştüğünden aracıma çıkma 4x4 mitsubishi l200 kilitli diferansiyel taktırmayı yada benim diferansiyele kilit uygulaması yapmayı istiyorum. uygulanacak diferansiyelin yada kilidin elle içeriden kilitlenip açılmasını...
  2. T

2011 çift kabin l200 için uygun fiyatlı veya çıkma camlı kabin arıyorum

arkadaşlar. 2011 l200 için çıkma vey uygun fiyatlı camlı kabin arıyorum yardımcı olacak arkadaşlar tuna.tayfun@gmail.com mail adresine mail atarsa sevinirim
  3. T

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi tayfun tuna 1977 CJ6 muğla milas
  4. T

CJ 5 Km de Ne Kadar Yakar

Ynt: CJ 5 Km de Ne Kadar Yakar benim cj de modifiyeli 0 kilometre 2,5 crdi dizel motor var ruhsatada işli performansı çok iyi tork değerleri çok iyi en önemlisi 650 değil sıkıştırınca en fazla 300 kuruş yakıyor çok memlunum
  5. T

1977 CJ6 Şanzıman Difaransiyel Ve Alt Takım Bakım Ve Modifikasyonu

Ynt: 1977 CJ6 Şanzıman Difaransiyel Ve Alt Takım Bakım Ve Modifikasyonu bu tel nodan ulaşamıyorum cep no varmı acaba?
  6. T

Ynt: 1977 CJ6 Şanzıman Difaransiyel Ve Alt Takım Bakım Ve Modifikasyonu arkadaşlar başka yardımcı olabilecek jeepçi yokmu
  7. T

TÜV Rezaleti; 4X4'ü Test Edemediklerinden CJ6 TÜV'den Geçemedi

Ynt: TÜV Rezaleti; 4X4'ü Test Edemediklerinden CJ6 TÜV'den Geçemedi çıkarken stepnenin değdiği yokuşta duran firen tüvde ağır kusurlu çıkıyor alacaksın o tüv elemanlarını asfalttan çıkarıp fren göstereceksin ama bu sefer hiç geçirmezler
  8. T

Ynt: TÜV Rezaleti; 4X4'ü Test Edemediklerinden CJ6 TÜV'den Geçemedi muğla ilinde turistik yerya çok bilgililer .....!
  9. T

" Jeep CJ-5 1979 Model Sıfırdan Revizyon(İstanbul) "

Ynt: " Jeep CJ-5 1979 Model Sıfırdan Revizyon(İstanbul) " Bence bukadar masraf yapılmışken fiber kupa daha mantıklı bir seçim olurdu bende ciddi ciddi fiber kupayı düşünüyorum. yoldan cıktığında çamuru kiri suyu tut yıka pasderdi ve çürük yok
  10. T

Ynt: 1977 CJ6 Şanzıman Difaransiyel Ve Alt Takım Bakım Ve Modifikasyonu çevabınız için teşekkür ediyorum selamınızıda ileteceğim peki ustam yarım yazlık kapı konusundada yardımcı olabilirmi veya bu konuda başka birini tanıyormusunuz
  11. T

1977 Model bakımlı CJ6 aracıma TÜVe gireceği için balatalarından diskine hatta kampanasınakadar bütün boruları vb ekipmanlarıda orijinal yedek parçayla değiştirilerek yaklaşık 1000 tl masrafla zaten iyi durumda olan firen sistemini sıfıra çektim. Zaten bunu yapmak için fırsat bekliyordum tüvde...
  12. T

benim 1977 model 4 ileri CJ6 aracımın 2. vitesinde vitesten çıkarken sıkışma problemi var ve yürüyen aksamı 10 numara orijinal parçalarla toplamama rağmen yinede içime sinmeyen birşeyler olduğunu hissediyorum muğla milasta ikamet ettiğimden jeep konusunda özellikle cj konusunda deneyimli iyi bir...
  13. T

Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası

Ynt: Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası muğla milasta aracım ve offroad kullandığım için sorunları çıkabiliyor bu bölgede CJ6yla uğşan profesyonel ve bilgili b ir usta varmı özellikle yürüyen aksam konusunda
  14. T

Ynt: Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası bu konuda üretici arkadaş kadar fiber kasa kullanan jeepcilerede sormak istiyorum fiber kasa dayanıklımıdır ve mantıklı bir seçimmi?
  15. T

Ynt: Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası konu biraz eski ama fiber kasa dayanıklıysa vede fiyatda güzelse mantıklı olduğunu düşünüyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri