TurboFurkan kullanıcısının son içeriği

1. TurboFurkan

2005 Model Nissan Country 4X4 Diesel

Ynt: 2005 Model Nissan Country 4X4 Diesel herkese mrb bende rally raıd aaldım daha 1 ay oldu ama aracın tozlugunun bırı dustu ve nıssan servısıne gıttım 154.00 tl fıyat cektıler nerden bulurum ucuza yardımcı olur musunuz saygılarr...
  2. TurboFurkan

BF GOODRİCH LASTİK

Arkadaslar mrb bf goodrich at marka lastık alacam nıssan rally raid model pıck up aracım war sızce ne ebatta ve nereden alamalıyım yardımcı olursanız cok sevınırım saygılarr...Ve bu offroad ısınde cok yenıyım:)
  3. TurboFurkan

kumho 215x75x15 at jant lastik

Ynt: kumho 215x75x15 at jant lastik Sadece lastik düşünür müsünüz? Fiyatı ne olur? İyi günler.
  4. TurboFurkan

Vitara otomatik VOLANT DİŞLİSİ lazım

Ynt: Vitara otomatik VOLANT DİŞLİSİ lazım Daha önce forumdaki bir arkadaşın (Mustafa bey) Antep de iş yapan Veli Usta'dan tedarik ettiğini okumuştum, muhtemelen sizin fotolarda Mustafa beyin çektikleri.Yaklaşık 6 ay önce bende Veli Usta'dan temin edebildim. Onu arayabilirsiniz. Mesaj atarsanız...
  5. TurboFurkan

Satılık - 1994 Model Suzuki Vitara

Ynt: Satılık - 1994 Model Suzuki Vitara Alpay bey merhaba, Lastiklerin ölçüsü ve tarihini öğrenebilir miyim?
  6. TurboFurkan

Vitara 1.6 JLX

Ynt: Vitara 1.6 JLX Ummadığın taş baş yarar diye bir söz vardır. İşte bu araçlarda böyledir. Arazide ummadığınız, yapamaz dediğiniz çoğu şeyi yapabileceğini görür ve şaşırırsınız.
  7. TurboFurkan

2000 model 5 kapı vitara

Ynt: 2000 model 5 kapı vitara Alanada satana da hayırlı olsun.
  8. TurboFurkan

Satılık 1987 Defender

Ynt: Satılık 1987 Defender Yapım serüvenini soluksuz okuduğum çok güzel bir araç, alana da satana da hayırlı olsun.
  9. TurboFurkan

Suzuki Vitara Aldım Çünkü...

Ynt: Suzuki Vitara Aldım Çünkü... bf goodrich, iyi lastik
  10. TurboFurkan

Vitara'da Çalışma Esnasında ki Ses ve Koku

Ynt: Vitara'da Çalışma Esnasında ki Ses ve Koku Muhtemelen Volan dan kaynaklanıyormuş.
  11. TurboFurkan

Vitara'da Çalışma Esnasında ki Ses ve Koku

Merhabalar, 1998 model 1.6 JLX (Japon) otomatik bir vitaram var. Bazen ilk çalıştırmada GIRÇÇ diye bir ses geliyor. Kontağı kapatıp tekrar denediğimde bazen tekrar aynı ses geliyor veya normal çalışıyor. Arkadaşlar sizce bunun sebebi nedir? Birde uzun ve dik yokuşları (Yaklaşık 500-600 metre...
  12. TurboFurkan

Satılık Offroad Lastiği BF

Ynt: Satılık Offroad Lastiği BF Bir takım mı? Stepne de var mı?
  13. TurboFurkan

vitara 96 sonrası kore yapımı

Ynt: vitara 96 sonrası kore yapımı Kaput altındaki etikette Made in Japan yazıyor.
  14. TurboFurkan

Aracın Kuş Sesi Gibi Ötmesi?

Ynt: Aracın Kuş Sesi Gibi Ötmesi? Varsa ekolayzır da yapabiliyor. Verilen gazın şiddetine göre artar-azalır.
  15. TurboFurkan

BFG T/A ile Long Trail, Hangisi?

Ynt: BFG T/A ile Long Trail, Hangisi? Teşekkürler... Oğuz Hekimoğlu ve Güven Ekşioğlu'na.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR