Toztuna kullanıcısının son içeriği

1. T

Karavan Mobilyası

hekiler güneş paneli invertör aküler şarj ocak evye lavabo musluk tuvalet majeratör göstergeler dış aydınlatmalar masa ayakları döner koltuk mekanizması webasto hidrafor elektrik su girişleri dış duş basamak vs ana hatlarıyla lazım olabilecek çoğu şeyi aldım yani araç da 2+1 boş panelvan
  2. T

Karavan Mobilyası

hocam ben mutfak dolabı giysi dolabı yaptım ama karavan mobilyası işi bambaşka biraz da büyük karavancıların yaptığı gibi estetik olsun istiyorum. yukarıdaki arkadaş gibi sadece yatak olsa yaparım da bunun mutfağı var banyosu var yan panelleri var vs. aslında ben bu konuyu açtıktan sonra biraz...
  3. T

Karavan Mobilyası

merhaba arkadaşlar, 17 m3 ducatom var. karavan imalatçılarının verdiği uçuk fiyatlara bütçem yetmediği için kendim yapma fikrini düşünmeye başladım ama ben mobilyayı yapamam. mdf den çok dolap vs yapmışlığım var ama aynı şey değil. marangozlar da sabit kafa. su kontrasından şık mobilya yapan...
  4. T

Kendi Karavanını Yapanlar; Renault Master L4h2

Anladım cevap için teşekkür ederim
  5. T

Birşey soracağım bu tasarımları bi mühendis gerçek ölçekli projelendirse sonra imalatı yapsak sonra bu projeyi tse onaylatıp tüv e gitsek oluyor mu öyle?? Yoksa mühendise projelendirme işi en son mu yapılması gerek?? Böyle kafamıza göre mi imalat yapacağız projesiz?
  6. T

Tuvalet ve yataktan sonra geriye 270 lik bir uzunluk kalıyor Uzun taraf 190 yapsam kısa tarafın eni dolap olunca dar oluyor şimdi farkettim ama dolabı iptal edince 190x80 bnm için Kısa taraf 170x80 hanım için yatak oluyor. Giriş de 60 cm yaparsak mutfak tezgahı ve buzdolabı vs için toplamda 220...
  7. T

Giriş konusu çok sorun olursa şoför arkadındaki minik dolabı iptal edebilirim.
  8. T

Ya işte giriş tek kişilik adam girecek kadar yer kaldı yeter bizim için sorun değil hatta L koltuğun kapıya uzanan tarafına alta ayakkabılık fln yapayım diorum . Bu arada programı apple store dan indirdim “Home design” ismi
  9. T

Kısa tarafa hanım uzun tarafa ben yatayım mesela?
  10. T

Nasıl sizce?
  11. T

Şu an sadece 2 yaşından küçük tek bir çocuğum var şimdilik ranzaya gerek yok sanırım. İkinci olsa bile uzun yıllar ayaklı başlı tek kişilik yatakta yatarlar ya biz az mı yattık öyle kardeşlerimizle :)) Biraz arkada depo alanı da kalsın istiyorum tek kişilik yatağın altında
  12. T

Güzel noktaya değindiniz :) arka tarafa enlemesine tek kişilik bir yatak çocuk için kapı tarafına da yatağa dönüşen L oturma grubu diyorsunuz değil mi?
  13. T

İnternette bir kaç plan gördüm bunlar kafama yattı aslında. Bunları ölçekli olarak nerede çizdirebilirim sizce?
  14. T

Bu fikir de değişik hiç aklıma gelmemişti araştıracağım teşekkür ederim.
  15. T

Planlar için çok teşekkür ederimm ölçümleme konusunda kafamda fikir oluştu sayenizde :) aslında daha çok ranza tarzında değil de eşimle yanyana yatabileceğimiz şekilde bir plan arıyorum. :sweatsmile:

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri