TOKOFF kullanıcısının son içeriği

1. TOKOFF

Pathfinder Navigasyon Kurumu

DVD KAPSAMA Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovak Cumhuriyeti, Slovenya, İspanya, İsveç...
  2. TOKOFF

Hayırlı satışlar diliyorum.. Araç hakkında paylaşımlarınızı takip etmiştim önceden, gerçekten Pathfinder ' i tanıyan kullanıcılardan birisi olduğunuzu gördüm. Ben dahi aracımı almadan bazı paylaşımlarınızdan fikir almıştım. Pathfinder almak isteyen arkadaşların bence fazla düşünmeden sadece...
  3. TOKOFF

Arkadaşlar dün itibari ile artık mevcut dvd üzerinden aracın navigasyonunu türkçe haritayla kullanma fikrini rafa kaldırıyorum.. Ancak zannetmeyin ki mevcut ekranla navigasyon kullanamayız, anladığım kadarıyla hiçte zor olmayan sadece ekran arkasına takılan extra bir aparatla kesin çözüm...
  4. TOKOFF

2008 Pathfinder Kullanım Kitabı

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu.. Bende de 2006 pathfinder var, araçla alakalı her zaman fikir paylaşımı yapabiliriz..
  5. TOKOFF

Dvd nin kopyasini almistim, ama is yerimdeki pc de.. utku bey pazartesi size yanit vermeye calisirim.. ve umarim su problemi halledebiliriz, yoksa kafaya koydum nissanin orjinal uyumlu navigasyonlu multimedyasini takicam.
  6. TOKOFF

Bende bugün bir arkadaşımdan orjinal dvd sini buldum kopyalayıp kendi aracımda deneyeceğim.. ama dvd içinde türkiye haritası yokk malesef.
  7. TOKOFF

2008 Pathfinder Kullanım Kitabı

Elgin bey selamlar. size pdf halinde kullanım kitapcığını gönderiyorum.. kolay gelsin.
  8. TOKOFF

ARAZİYE ÇIKMAYA HAZIR

ARAZİYE ÇIKMAYA HAZIR
  9. TOKOFF

navigasyon problemini halledebildinizmi..? deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler
  10. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Çok sürmez yakın zamanda inş. Tokat'ta güzel etkinliklerimiz olacak.Etkinlik detaylarını, her türlü foto ve videolarla o anları sizlerle de paylaşacağız..çalışmalarımızı forum sayfamızda ve facebook'taki Tokat Offroad sayfamızdan takip edebilirsiniz..İlginiz için çok...
  11. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Teşekkür ederim..yakın zaman içinde hava durumlarına göre Tokatımız da güzel bir gezi programımız olacak, mail adresinizi bildirirseniz sizlere özel davetimizi unutmayacağız..katılımlarınızı bekler iyi günler dileriz...---TOKOFF--
  12. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Katılmayı çok isteriz..irtibat kurabileceğimiz herhangi bir telefon numarası temin ederseniz çok memnun olurum...ilgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim.....
  13. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Bekleriz Hocam...Memnuniyetle misafir ederiz
  14. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Ortak Organizasyonlarda Buluşmak İsteriz...
  15. TOKOFF

Tokat Offroad Kulübü

Ynt: Tokat Offroad Kulübü Değerli arkadaşlarım hepinize iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim... Ayrıca Kulübümüzün düzenleyeceği organizasyonlardan form sayfamızda ve facebook sayfamızda bilgilendirileceksiniz...!! Katılımlarınızı bekleriz arkadaşlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR