tge kullanıcısının son içeriği

1. tge

Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? kiymetli arkadaslarim, İyi dilekeriniz icin cok tesekkur ederim. Evet malesef gecen hafta boyle bir tatsiz olayla karsi karsiya kaldik. cok sukur ertesi gun ben ve bazi dostlarimin yardimiyla FEROZA mi zararsiz ziyansiz sag saglimen bulduk. .Bu konuyu ben...
  2. tge

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? HERKEZE SELAM FEROZAYA DEVAM
  3. tge

Feroza Mudurnu Gurubu..

Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu.. onur bana ait:) ne demek bilakis seref duyarim
  4. tge

Feroza Mudurnu Gurubu..

Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu.. tesekkurler, belgem var en yakin zamanda oralarai ziyaret etmek hemde siz dostlarimla yuz yuze tanismak isterim. Tge
  5. tge

Feroza Mudurnu Gurubu..

Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu.. ortam guzel Ferozalar muhtesem, Arada LADA li dostlarida gormekteyim.super bir grup emeginize dostlugunuza ve paylasimiza tesekkur ederim. bu arada ! o golde balik avlamak ( amator olta balikcikligi ) serbest mi? gelmeyi cok isterim. saygilarimla Tge
  6. tge

Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz? tesekkurler ;D 7 ci sirami halen muhafaza ediyorum. Tum FEROZACİ kullanicilari ve daha once kullanmakta olanlara sevggilerimi sunarim Tge
  7. tge

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Degerli dostlarim, Bende FEROZA mi satisa cikarmis bulunmaktayim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-daihatsu-pratik-jeepim-46712407/detay saygilarimla Turgut
  8. tge

Kara Panter' im

Ynt: Kara Panter' im İsmail bey merhaba, Uzun zamandir kendi islerim yogunlugu sebebiyle herhangi bir etkinlige katilmis degilim. ama sizi gibtayla takip etmekteyim. Bravo daha ne diyeyim. FEROZA askiyla baslayip Sonrasinda Land cruser ra gecis yapmakta bir baska alem. tebrik ederim...
  9. tge

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... herkeze merhaba, Bu pazar nasip olursa izmit ( KARTEPE ) yapma arzsundayim. cocuklarim kar denilen seyi cok ozlemekte.? belkide bir somon ekmek ve bir kangal sucuk ile limon tahtasinda kor olmus olarak butunlesip afiyetle bu karli ortami benimle paylasmak...
  10. tge

FEROZA-Jant-Lastik

Ynt: FEROZA-Jant-Lastik himm anladim , peki bu durumda mevcut kullanmakta oldugumuz MTR serisi 235 / 75 / 15 den daha mi hafif ve rahat ? lastik disleri araligi ve yuksekligi ne gibi fonksoynel artilar ve eksiler sunar ? denemk lazim derim ... saygilarimla Tge
  11. tge

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Merhabalar, Her arac kendi katogorisinde birer iyidir. ama FEROZA bir ayrilacilktir. bende bir donem 90 model hartop vitara sahibiydim. ama konu FEROZA ya gelince orada durun derim. evet kutuk gibi yerine gore gurultulu yerine gore yavas ..ama Feroza Bir...
  12. tge

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Degerli dostlar, FEROZA n oldumu hicte rahat durmaz sahip olan kisi.... renk irk uretildigi ulke ve kullanildigi ulke !!!! Keske Uretici firma FEROZA uretimine vaya daha yeni bir modelle uretime devam etseydi. cunki FEROZA lar oyle sine dayanikli yapilmis ki...
  13. tge

FEROZA-Jant-Lastik

Ynt: FEROZA-Jant-Lastik Erkan bey, tip 29" diye resimli ornek verdiniz. tesekkurler ama bu hangi markanin hangi modeli ve cap acilari nelerdir??? ve hemen nerden temin edebiliriz. ??? sevgililerimle Tge
  14. tge

Feroza Mudurnu Gurubu..

Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu.. Walla oyle degerli dostlarim. Tikkkat edicem ::) ama maalesef bugun icin ufak oglumu sinema sozum var. kimbilir belki yarin bir kartepe yapabilirim. sevgilerimle Turgut ::) :o
  15. tge

Feroza Mudurnu Gurubu..

Ynt: Feroza Mudurnu Gurubu.. Cevdet bey, Ellerinize ve emeginize saglik. İnanin bende 2 aydir oldukca yogun . cok ama cok ozledim dogaya cikmayi. FEROZAM aslan parcam garajimda yatiyor. benim onu dogaya cikarmami bekliyor. insallah en kisa zamanda ( ki bu hafta sonu umuyorum ) bir kartepe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri