TAŞKIN kullanıcısının son içeriği

1. T

LC kontağı arıyorum

2001 dizel vx 100 aracım var. komple kontak arıyorum...
  2. T

Buda Benim Vx 100'üm

Ynt: Buda Benim Vx 100'üm hayırlı olsun ... Allah kazasız, belasız, keyifli kullanmak nasip etsin
  3. T

dizel LC 100

Ynt: dizel LC 100 Merhaba Türker Bey, yardımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Saygılar...
  4. T

Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010)

Ynt: Kemerburgaz Off - Road Gezisi :) (10 Ocak 2010) tebrikler arkadaşlar güzel faaliyet olmuş...seyretmek bile keyifli...
  5. T

dizel LC 100

2000-2002 dizel LC 100 teknik verileri hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum...selamlar
  6. T

Mercedes G Serisi

Ynt: Mercedes G Serisi doğrudur...RCU 06 bende...aramızda bir mercedes g daha olmasına sevindim...arabada güzel oluyor...cantlarda değiştimi çok iyi olur...Allah kaza bela vermesin...hayırlı geziler... selamlar
  7. T

Mercedes G Serisi

Ynt: Mercedes G Serisi araç konusunda sormak veya görmek istediğin herhangi birşey varsa (bilgim dahilinde) elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım ...tlf .0505 5266310 0464 2237555 Rize merkez
  8. T

Mercedes G Serisi

Ynt: Mercedes G Serisi Rize de şu an iki siyah, bir kahverengi araç var.siyahların biri benim 86 model 280 ge, diğeri 2008 320 cdı. kahverengi olanıda 87 230 ge.zaman zaman beraber geziyoruz.sizinde aramıza katılmanıza çok sevindim. iyi bir tercih yapmışsınız. Tanışmak dileğiyle kalın sağlıcakla...
  9. T

Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB

Ynt: Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB bu arada araban şık olmuş güle güle kullan...
  10. T

Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB

Ynt: Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB Cenk bey merhaba, ayna arayan arkadaşlar var eğer fazla bulursan bizede haber verebilirmisin? birde klimanın orjinal olup olmadığını merak ettim ,bende de aynısından var...selamlar
  11. T

Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi arkadaşlar biz Rize deyiz...zaman zaman da çapımızda geziyoruz...herkese selam...
  12. T

Mercedes G Serisi

Ynt: Mercedes G Serisi sılpagarlı öncelikle hayırlı olsun....güle güle kullan...ama o küçük aynaları bence hemen değiştir...yıldızın karizmasına yakışmıyor... Rize de olduğunu yazmışsın bende Rize deyim...selamlar
  13. T

kilitli difransiyel durumu???

Ynt: kilitli difransiyel durumu??? Arkadaşlar vermiş olduğunuz cevaplar için çok teşekkür ederim. selam ve saygıyla
  14. T

kilitli difransiyel durumu???

Merhaba arkadaşlar... ben mercedes g kullanıcısıyım. aynı zamanda LC VX 100 severek takip ettiğim bir araç. yalnız LC nin kilitli difransiyelleri hakkında yeterli bilgim yok. sadece arkadamı kilit var? sonradan önlere takılabiliyor mu?% oranı nedir? gibi... yardımlarınızı bekliyorum...selam ve...
  15. T

Land Cruiser vx100 LPG Kiti

Ynt: Land Cruiser vx100 LPG Kiti Serkan Bey, hayırlı olsun...Allah kaza bela vermeden hayırlı kullanmak nasip etsin... başından beri yazışmaları keyifle takip ediyorum....bütün arkadaşlar pozitif düşüncelerini,bilgilerini aktardı, bende G kullanıcısı olarak zevkle takip edip bişeler öğrenmeye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri