tanerorcun kullanıcısının son içeriği

1. tanerorcun

Grand Cherokee 5.2 V8 Ses Gelmeme Problemi

Ynt: Grand Cherokee 5.2 V8 Ses Gelmeme Problemi hayirli ugurlu olsun
  2. tanerorcun

aracimi yukseltmek istiyorum

Ynt: aracimi yukseltmek istiyorum tesekkur ederim, bu arada guzel bir resim
  3. tanerorcun

Ynt: aracimi yukseltmek istiyorum cevap icin tesekkurler, su an isparta davras dayim antalya ya gidince vermis oldugunuz kisi ile irtibata gecerim, bir kez daha tesekkur ederim
  4. tanerorcun

Ynt: aracimi yukseltmek istiyorum ben de o yuzden beklemedeyim ;)
  5. tanerorcun

Ynt: aracimi yukseltmek istiyorum tesekkur ederim ilginiz icin ama bu benim ugrasabilecegim bir sey degil zamanim yok ben bir yere verip de yaptirmak istiyorum antalya da dedigim gibi
  6. tanerorcun

merhaba arkadaslar 93 model zj mi yukseltmek istiyorum 4-5 inch kadar, antalya da yasiyorum burada tanidik bir yer var midir bildiginiz beni yonlendirebileceginiz, simdiden tesekkur ediyorum cevaplarinizi sabirsizlikla bekliyorum bir de bu yukseltme isi olduktan sonra ne ebatta bir lastik...
  7. tanerorcun

Amasya'nın ilk 5.2'si..

Ynt: Amasya'nın ilk 5.2'si.. hayirli ugurlu olsun, kac inch yukseltme var ve lastik ve jant ebatlarinizi ogrenebilirmiyim ben de 93 sahibiyim ve biraz yukseltme istiyorum lastik vs heybetli gorunsun diye su an kedi gibi cok masum duruyor kendisi
  8. tanerorcun

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? ilk motorum asya 151 lik ;) ikincisi regal raptor 250 cc ve 2007 den bu yana honda shadow c4 kullanmakayim
  9. tanerorcun

Gezenbilir Antalya Grubu

Ynt: Gezenbilir Antalya Grubu taner orcun tenekecioglu, meydankavagi selamlar
  10. tanerorcun

işte yeni arkadaşım

Ynt: işte yeni arkadaşım hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle iyi seneler
  11. tanerorcun

2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri

Ynt: 2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri vay arkadas hergun baska birsey ogreniyoruz, tesekkur ederim ogrendigimiz iyi oldu
  12. tanerorcun

Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ

Ynt: Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ Arkadaşlar bu resimler de benden olsun, gerçi henüz çamur ile buluşmadım ama nede olsa yeniyim ;)
  13. tanerorcun

iç tavan aydınlatmaları

Ynt: iç tavan aydınlatmaları resimlere devam
  14. tanerorcun

iç tavan aydınlatmaları

Ynt: iç tavan aydınlatmaları diğer resimler
  15. tanerorcun

iç tavan aydınlatmaları

arkadaşlar 93 model zj mde kapıları açınca tepe lambaları hariç kapılardaki ve pedalların oradaki aydınlatmalar yanıyordu. Bi bakayım üst taraflar niye yanmıyor dedim ve tavandaki mekanizmayı söktüm elim değmişken temizledim tertemiz oldu ve monte etmeden önce denedim ve lambalar yandı ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR