talaymu kullanıcısının son içeriği

1. T

Gc 2006 Bagaj Havuzu

Tar Oto'yu telefon ile ararsanız, sipariş üzerine getiriyorlar. Çok ilgili bir firma.
  2. T

Ön Iç Kapı Açma Kolları

sahibinden.com, Ümit Gerçek beyden almıştım. Kapıya bağlanan yerden kırılmıştı. Oldukça güzel bir ürün geldi. Site üzerinden temasa geçip bilgi de alabilirsiniz.
  3. T

Havalandırma Kanalarını Yönlendiren Düğmeler

venttabs.com sitesinden birebir aynısını getirtebiliyorsunuz. tanesi 15$ .
  4. T

1993 Grand Cherokee Zj 4.0l Yol Bilgisayarı Sorunu Yardım!!!

Forumda cherokee başlığında çok değerli bilgiler var. Yavaş yavaş onları okumanızı öneririm. içlerinde servis önerileri de var. servis beğenisi kişiden kişiye değişiyor, mecburen deneme yanılma yapacaksınız. HMC jeep den memnunum ben.
  5. T

1993 Grand Cherokee Zj 4.0l Yol Bilgisayarı Sorunu Yardım!!!

Ankara da ivedik hurdacılar da Jeep Market var. Orada çıkmaları deneye deneye halletmiştim (93 grand cherokee için) . Yine Ankara da Oto Anka var, parçanın duruma göre yapabiliyorlar.
  6. T

Satılık 2005 Jeep Wj 2.7crd Vision Paket

özelden mesaj attım.
  7. T

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

4.7 benzinlilerin salıncak gibi sallandığı ve çok konforlu olduğu sıkça zikredilmiş. Aynı şey 2.7 dizeller için de geçerli mi?
  8. T

Cevaplar için teşekkürler.
  9. T

Değerli üyeler, Lpg takıldıktan sonra motor arıza ışığı yanan bir 4.7 var. Atiker sistemmiş. Alırsak araç uğraştırır mı?
  10. T

1993 Grand Wagoneer (5.2 Zj Eşdeğer) Aracımı Satıyorum

Araç lacivert renkli.
  11. T

1993 Grand Wagoneer (5.2 Zj Eşdeğer) Aracımı Satıyorum

Değerli üyeler, 2016 yılı Kasım ayından beri kullandığım ahşap kaplama görünümlü aracımı satıyorum. Aldığımdan beri düzenli bakımlarını yaptırdım ve eksikliklerini giderdim. Son bir senedir bakımlarını Ankara Akgün&Aydın da yaptırıyorum. Motor, şanzıman, klima, tavan göstergesi, vic ekranı...
  12. T

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Çok teşekkürler. Sizde güle güle, zevkle kullanın.
  13. T

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Sayın uslys, Deri diktirtmeyi nerede yaptırdınız, ne kadar zaman alıyor?
  14. T

Jeep Grand Cherokee 5.2(zj) Almayı Düşünüyorum

Bu araçların kasko değerleri olmadığından, Türkiye sigortalar birliğine Ocak ayında email veya fax ile başvurup, kasko değerini öğreniyorsunuz. Ocak sonuna doğru cevap veriyorlar. Gelen cevaba göre vergi dairesine gidince bir seviye alttan vergi borcunuz hesaplanıyor. Her yıl aynı işlemi...
  15. T

Zj Için Ön Koruma Demiri Arıyorum...

Bilgilendirme için teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,147
Kaydolan Son Üyemiz
Slarti1200