ta3cy kullanıcısının son içeriği

1. T

Amatörler Ne Yerine Konuluyor ??

Ynt: Amatörler Ne Yerine Konuluyor ?? İnsan gibi davranın,yaptığımız çalışmaları orda burda kötülemeyin bizde dolaşmak zorunda kalmayalım.Bizi tanımadığınız her halinizden belli.Trac ile yaptığımız çalışmaları bilmeden dünyaya at gözlüğü ile bakarak yazmaya ve yazdıkçada batmaya devam...
  2. T

Ynt: Amatörler Ne Yerine Konuluyor ?? Tavrınız harika.Tam size yakışırbir şekilde devam diyorsunuz.Tebrik ediyorum sizi Yinelemekte fayda var... Soru : TRAC Ankara rolesinin ruhsatları varmı? Cevap : Evet var. Soru : Neden göndermiyorsunuz? Cevap : T.R.A.C Ankara Şubesi 3-5 ne...
  3. T

2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular

Ynt: 2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular İişletme ve kanun yönetmelikte pek değişiklik olacağını zannetmiyorum.
  4. T

2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular

Ynt: 2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular Malesef çalışmadan olmuyor ilgi eşitir bilgi.Sorular ve cevaplarııyla ilgili siteler mevcut hatta ben hemen alta pdf olarak ekleyeyim.İİsteyen kursa katıılamayacak arkadaşlara yararı olur. Sınava katıılacak arkadaşlara...
  5. T

Acil Durum ve Afet Yönetimi Derneği

Ynt: Acil Durum ve Afet Yönetimi Derneği Eğitim şart..:) Bilgilerinizin ve paylaşıımlarıınıız artması dileğiyle.Umarıım size hiç ihtiyaç olmaz :)Ama sizsizde olmaz...
  6. T

Bursa - Gürsu (GÜRHAVK)

Ynt: Bursa - Gürsu (GÜRHAVK) Harika bir yerdir Bursadaki bu yer.Bu spora ilgi duyanlarıın mutlaka uğğramasıı gereken yerlerden biri.Teşşekkürler
  7. T

Ynt: Amatörler Ne Yerine Konuluyor ?? O ne idüğü belirsiz diye ifade ettiğin kişilerden birisi benim.Öncelikle ifade tarzınızın çok yanlış olduğunu belirtmek isterim. (Seviyenizi koruyun) Bir dernek başkanının bu şekilde kelimler kullanması hiç hoş olmamış(Hemde kamu yararına...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri