suzukisamurai kullanıcısının son içeriği

1. S

VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ

Ynt: VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ 95 model samuraim deki hapsları cıkardım vitaraya taktım vitaradaki otomatikleri cıkarttım samuya taktm dahami iyi oldu acaba
  2. S

Ynt: VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ tsk ederim yarın alıyorum resimlerini en yakın zamanda atıcam yükseltip modifiye edip çamura girip öle atıcam tabiki :D
  3. S

Ynt: VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ benim bi tanıdıgım 2001 model bi vitara satıyordu aracın hasarı felan yok orjinali bozulmamış arac araziye girmemiş yükseltme felan yok çelik jant bide bana uyguna veriyor onu alıcaktım ama acaba 97 modelmi baksam :(
  4. S

Ynt: VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ Peki japon vitarayla ispanyol vitara arasındaki farkı biliyormusunuz acaba mesela arazide farkı varmıdır veya asfaltta
  5. S

Şile - Dodge S100 ile Kumda Off-Road Gezisi (05 Nisan 2009)

Ynt: Şile - Dodge S100 ile Kumda Off-Road Gezisi (05 Nisan 2009) Bu canavarın sesinide duymak isterdik :) Bu arada aracınız çok güzel olmuş.
  6. S

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları metehan abi senin bu vitara kac yasındaydı :D :D
  7. S

Ynt: VİTARANIN ARAZİDE KUVVETİ bilgi için teşekkür ederim yanlız bu aralar ipanyol vitara lafını duyuyorumda o ne acaba biliyormusunuz??
  8. S

Abiler benim 3 kapı bi tane samuraim var ve arazide gerçekten başarılı ama ben hafta sonları gidebiliyiorum yani fazla araziye gitmiyorum haftada en fazla 3 kez birde 3 kapı oldugu icin zorluk yaşıyoruz arka tarafa gecmekte koltugu acsakta yine kapı gibisi yok :) 5 kapı bir vitaramı alsam diye...
  9. S

The Team 34 / İtina İle SUZUKI Çekilir / 23.Nisan.2010

Ynt: The Team 34 / İtina İle SUZUKI Çekilir / 23.Nisan.2010 bir suzikici olarak :D siren t-shirt felan gercekten komedi olmuş :D :D :D ama ordan discoda gecemez diye dusunuyorum. arkadasımın dediği gibi orda disco saglam batsaydi bide düzgun calismayan bir disco olsaydi o gun araciniz ordan...
  10. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu doga sporlarıyla ilgileniyorum kucuk bir bocegim var(samurai) :D istanbuldan Barış ben :D
  11. S

Bu Araç Hakkında Yorumlarınız

Ynt: Bu Araç Hakkında Yorumlarınız eğer off road aracı istiyorsanız samurai alin ama gunluk aile aracı ara sıra off road yapcaksanız vitarayı tercih edin. vitarada samurai da arazida cok basarilii taktir ettim bir aractır vitara daha konforludur. 1.6 motoru var vitaranın cok fazla bisey yakmaz...
  12. S

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) yapn artk sunu :d
  13. S

Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları

Ynt: Suzuki Off-Road Araç Fotoğrafları Buda benim böcek arkadaşımızın dediği gibi :D
  14. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu :o :-*

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin