Sülotay kullanıcısının son içeriği

1. Sülotay

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

[CNR EXPO] E-BİLET - Online Fuar Bileti Satış Sitesi Bu linkten deneyiniz
  2. Sülotay

[CNR EXPO] E-BİLET - Online Fuar Bileti Satış Sitesi Buradan deneyiniz
  3. Sülotay

[CNR EXPO] E-BİLET - Online Fuar Bileti Satış Sitesi Ben bu link üzerinden aldım.sıkıntı yok
  4. Sülotay

Araç Üstü Çadır Seçimi

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana [emoji6] tavan çitası en uygun fiyata Can Otomoti̇v üretici kendisinden temin edebilirsiniz Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. Sülotay

Araç Üstü Çadır Seçimi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. Sülotay

Araç Üstü Çadır Seçimi

Merhaba önde kullandığım tavan çitasının aynısını aldım kısalttım ters çevirerek montaj yaptım. Fiber kabini delerek vida ile montaj yaptım izalasyonu siyah silikon ile yaptım hiçbir problem yok. Yapıştırma olmaz çünkü dönüşlerde ona da yük biniyor kesinlikle vida ile montaj yapın Tapatalk...
  7. Sülotay

Wolksvagen Amarok Kamp Aracı Yapımı Hakkında Yardım

Çok teşekkür ederim. Isıtma için şahika marka 12 volt elektrikli battaniye kullanıyorum. Gayet güzel kullanışlı tavsiye ederim. Ben sipariş verirken 2 battaniye yi birbirine diktirerek eklettirdim tek çakmaklık girişi ile kullanıyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Sülotay

Aracıma bf goodrich at lastik 4.3 cm yükseltme yaptım.freecamping 140 cm lik araç üstü çadır kesinlikle çok güzel ve keyifli
  9. Sülotay

Merhaba bende sizin gibi düşünerek aracımı kamp aracına dönüştürmeye çalıştım.4x4 bir Amarok otomatik almanızı kesinlikle tavsiye ederim.çok zevkli bir araç
  10. Sülotay

İstanbul'dan Doğu Karadeniz'e Kamp Tavsiyesi

Merhaba daha önce 5 defa Karadeniz turu atmama rahmen Karadenize doyamıyorum inanın 20 gün yetmiyor herkese gezip görmesini tavsiye ederim. ilk gideceğim zaman sene 2011 de kendim için şöyle bir liste hazırlamıştım sizlerle paylaşmak isterim belki bir faydası olur. ARTVİN : 1 .MENÇUNA...
  11. Sülotay

Hafta Sonu Gökçetepe Kaçamağı

Rica ederim.vatandaşlık görevimi yaptım sadece Sakarya'dan Zafer tokuş bey'in aracı idi ( DHA muhabiri medyabar'ın sahibi ) aldığımda boştu kendimce aksesuarlar eklemeye çalıştım plaka değişikliği yapmadım İstanbul'da ikamet ediyorum onun için Sakarya'da görmemişsinizdir.Teşekkür ediyorum...
  12. Sülotay

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Merhaba adım Süleyman istanbul'da ikamet ediyorum 2014 yılından beri forum üyesiyim.Doğa aşığıyım özellikle karadeniz yaylaları benim vazgeçilmezim fırsat buldukça karadeniz turu atıyorum. daha önceki aracımın çıkmaya müsaade etmediği yaylaları keşfetmek için bu sene 2017 model 4*4 Amarok...
  13. Sülotay

Hafta Sonu Gökçetepe Kaçamağı

Çok teşekkür ediyorum sizede keyifli geziler diliyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri