SuleymanCemil kullanıcısının son içeriği

1. S

Gündelik Kullanıma Ve Kampa Uygun, Uygun Fiyatlı Araç ?

Guzel secim feroza. Kac model aldin hocam ? Bi de nekadar geciyor su an piyasasi acaba ? Sakincasi yoksa fiyat paylaşabilir misin ? Benim de oldukca ilgimi ceken bir arac feroza SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Satilik 4x4 Mercedes Sprinter Ariyorum

0543 2282855 SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Japon arabalarinjn cogu birbirine uyuyor. Daihatsu feroza mitsubishi pajero suzuki vitara mesela. Parca sikintisi cekmezsin bu model araclarda ve ucuz yan sanayi cikma vs de bulabilirsin. Lada nivalara bile bu fiyatlar istenirken japonlar gercekten hicbisekilde kiyaslanamaz nivayla falan...
  4. S

4x4 kesin bir ihtiyacsa o halde daihatsu feroza lar var mesela. Eski ama gercekten cok guclu motoru. Senin butcene gore bulabilirisin. Kaporta cok onemli degil bence bu tarz araçlarda. Onemli olan motor sanzuman diferansiyel. Zaten hicbizaman bi otomobil gibi koruyamicaksin illaki yamulma carpma...
  5. S

Vitaralar gercekten sahane arabalar. Samurai vitara ve em son da simdi jimny kullanan biri olarak ben jeep cherokee ile girilemeyen yollara cok girdim. Keci gibi bunlar tirmaniyor heryere. Yansanayi parcalari da bulunuyor. Kucuk motor tabi tercih meselesi.. sprinter kullaniyorum 4x4 mesela simdi...
  6. S

Aslında haklisin. Suan gercekten cok sacma bir piyasa var. Benim sana tavsiyem 4 cekerinden vazgec alti yerden yuksek bir arac bul kendine. Biraz cile cekersin 2 cekerle mutlaka ama yolda kalmayi kurek takoz kullanmayi goze alarak bi dene bakalim. Erkek adamsin yolda kalsan en fazla kur cadiri...
  7. S

Satilik 4x4 Mercedes Sprinter Ariyorum

0543 2282855 2001 telekom araci var SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Dusakabinin Zemini Kirildi

Sanirim dolphin karavan yekpare dusakabin imalati yapiyor. Fiyati 10bin civarında diye animsiyorum ama yaniliyor olabilirim.sormak lazim SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Satılık Moto Karavan - Hymer Camp 51

Satıldı sanirim, ilan acilmiyor SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Araç Üstü Çadır Ve Uygun Araç

Mrb lar. Rexton un kasasi en son 2010 da mi degisti ? 2.7 motor bazilari ve vergisi 3200 civarinda yıllık SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

4 Runner 3.0 V6 At

40 - maximum 45 arasi talip olabilirim. Hayırlı satışlar SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Eski İzciye Destek :)

Oncelikle sevgili dostum harika bir fikir icin girisimde bulunmussun tebrik ederim. Simdiden zorluklarinin yaninda bol oksijenli ve eglence dolu bir maceraya atildigini dusunuyorum. Arpenaz 4 1 baslangic icin orta kalite diyebilirim. Ama bu fiyatlara daha yüksek kalite bisey bulmak gercekten...
  13. S

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

Peki ne tarz bir arac kullaniyor sunuz ? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

4 Runner 3.0 V6 At

Hayirli satislar Arac nerde hangi semtte acaba ? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Arabalı Aile Venedik'e Giderken ....

Ne tarz bir aracla baslamayi planliyorsunuz gezinize acaba ? SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri