suf77 kullanıcısının son içeriği

1. S

2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

Keçiler çok zeki hayvanlardır çok zor koşullarda yaşamasını bilirler .eti çok seviyorum napiyim direk yedinizmi dedim kusura bakmayın.paylaşım için tekrar teşekkürler kardesler.
  2. S

Helezon

Ynt: Helezon İlginize tşk ederim .problem bozuk yolda asvalttaki çukurlarda aşırı sarsıntı hissediyorum bu araçların hepsimi böyle yoksa önceki aracım sedan e 200 mercedesti onumu arıyorum bilemedim.
  3. S

Helezon

Arkadaşlar v6 5k için ön helezon lazım bu modellere uyan diğer markaları bilen varsa bilgi paylaşabilirmi teşekkürler.
  4. S

SAFİR T 14

Ynt: SAFİR T 14 Safirle ilgili atasözü var duymadınız mı? 'safiri bir alırken sevinirsin birde satarken' diye.
  5. S

Vitara Aldım. Görüşlerinizi Bekliyorum

Ynt: Vitara Aldım. Görüşlerinizi Bekliyorum Hayırlı uğurlu olsun tekeri düz bassın ben çok begendim bende v6 98 otomatik var bir ay oldu daha önce xj vardı bunlarda güzel araçlar keyifli güle güle binin.
  6. S

vitara elektrik şeması

Ynt: vitara elektrik şeması Oguz bey teşekkür ederim yeni bir beyin 50 tl işi hallettik malum kış sezonu kar ve yağmur suları araçta akıcak mecra bulamayınca içeride sızıyormuş demekki arkadaslara hatırlatma babında açtım konuyu bu tip kısımlarda biriken çer çöp çürümeyede sebep oluyor ilerde...
  7. S

Kocaeli - İzcilik

Ynt: Kocaeli - İzcilik merhabalar bende kocaeli gölcükte uzun zaman izcilik liderlik yaptım abdullah binbay liderinizle birlikte kursa gittk o kadar eskiyim yani o dönemden kim var hafızada bakalım en başta muzaffer liderim şöyle söyliyim 90 senesinde ltk 91 de ocakbaşı kursunu bitirdim...
  8. S

Tek başıma kamp 15 günlük program!

Ynt: Tek başıma kamp 15 günlük program! merhabalar canım kardeşim .tek başına kampa gitme kampçılığın birinci kuralı iki kişi en iyisi üç kişi sakat bir durumda biri adamın yada bayanın yanında kalır diğeri yardım getirir çok uzatmıyayım selamlar.
  9. S

2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

Allah razı olsun kardeşler büyük keyif yaşattınız ayaklarınıza sağlık.O keçiyi yemediniz dimi?
  10. S

Kırklareli-Dubnisa kampı.

Ynt: Kırklareli-Dubnisa kampı. Kardeşim önce Allah bir yastıkta kocatsın diyorum.ulusal kanallara belgesel hazırladığım senelerde 97 98 dubnisa bölgesinde birkaç gün geçirmiştim dupnisa mağarasında girdinizmi bilmiyorum foto göremedim.Neyse mağara içinde iki saat kadar yürümüştük üşenmesem...
  11. S

vitara elektrik şeması

Arkadaşlar aracımın 98 v6 ön camla kaput arasında kalan kısımda suyun biriktigi kanalın tıkanması sonucu su birikmesi olmuş akacak yerde bulamayınca içeri sızmış sonuç :merkezi kilit beyni oksitlenme sonucu kısmen zarar görmüş kurtarmaya uğraştık olmadı yenisini taktık sorun giderildi.bilen...
  12. S

Sonunda Vitaracı oldum:-)

Ynt: Sonunda Vitaracı oldum:-) kar lastiği veya a-t diyelim önemliymiş pazar gunu karda 30 cm kadar biraz uğraştım dört mevsimlerle hemen lassa competüs a-t sipariş verdim.Mehmet bey tanışırız inşallah birgun saygilar .rcercan kardeşim teşekkurler allah daha iyisini nasip etsin,selamlar tüm...
  13. S

Ynt: Sonunda Vitaracı oldum:-) Yazın köfteci yusuf önünde gördüğüm sarı samurai sizindi herhalde mehmet bey.
  14. S

Ynt: Sonunda Vitaracı oldum:-) Allah razı olsun iyi dileklerinize çok teşekkür ediyorum allah cümlemizi korusun bugün çoluk çombalak karda atom karıncayı biraz denedim dört mevsim lastiklerle bile iyi iş çıkarıyor 215 65 16 lassa competus at düşünüyorum ne dersiniz ustalar?
  15. S

Arkadaşlar önce herkese selamlar.Uzun araştırmalardan sonra v6 otomatik 98 model bir vitara aldım (atom karınca xj den bana biraz küçük geldi) yavaş yavaş alışıyorum tüm vitaracıları selamlıyorum.Bursa da bildiğiniz işini bilen usta tavsiyelerinizi bekliyorum.İzniğe yolunuz düşerse buyrun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri