stompanato kullanıcısının son içeriği

1. stompanato

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi Bırakalı 25 ay oldu darısı bırakmak isteyen arkadaşlara..
  2. stompanato

-18'den +10 Dereceye Bir Kış Kampı (Bolu - Aladağlar 2012)

Ynt: -18'den +10 Dereceye Bir Kış Kampı (Bolu - Aladağlar 2012) Tebrik ederim sizi Harika anılar yanınıza kar kalmış...
  3. stompanato

Citroen DS4

Ynt: Citroen DS4 Ali bey; Kullanmış olduğum araçlar wagon tipi olduğu için c4 şöyle iyi böyle iyi yol tutuşuna sahip demem doğru olmaz... Fakat 3 markada sert süspansiyon sistemine sahip olduğundan 3 aşağı 5 yukarı aynı olduğunu düşünüyorum. Tüketim olarak ise Ş. içi istanbul da kış...
  4. stompanato

Citroen DS4

Ynt: Citroen DS4 Daha önce ki araçlarım meganII wagon polo variant.( Ford ve opel sahibi olmadım ) Megan sadeliği sevenler için. ( 1.5 dci başarılı ( Nissan araçtada kullanılmakta ) C4 Çok daha fazla iç görsel sunmakta (1.6 e-hdi başarılı (Ford araçlarda da kullanılıyor. Psa ford birlikte...
  5. stompanato

Citroen DS4

Ynt: Citroen DS4 Yeni c4 sahibiyim 10. cu ayda aldım 2012 model 1.6 e-hdi 112 ps confort plus mcp aracım. 4100 km de ve son derece memnunum. Araç C sınıfı sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım.
  6. stompanato

CR-V lpg yakıt tüketimi.....?

Ynt: CR-V lpg yakıt tüketimi.....? Teşekkürler...
  7. stompanato

CR-V lpg yakıt tüketimi.....?

2005 model lpg li cr-v alma düşüncesindeyim. sizlerden ricam tüp takılı aracın yakıt tüketim değerleri hakkında bilgiler. 1.Simit tank kaç tl ye dolar 2.Full depo ile ( simit tank ) kaç km ş.içi ve ş.dışı yapılır 3.10 bin bakım maliyeti ( yetkili servis ve özel servis )ücretleri 4.Araç...
  8. stompanato

Türkiye'de Hovercraft Üretimi Hakkında

Ynt: Türkiye'de Hovercraft Üretimi Hakkında Koray bey kutlarım. tek kelime harika...
  9. stompanato

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam Ben barış, site dolu dolu ne güzel. bende su sporları ile ilgileniyorum. herkese keyifli forumlar...bir gün bir yerlerde karşılaşmak üzere, sağlıcakla kalın.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri