stater kullanıcısının son içeriği

1. stater

İspanya-portekiz-fransa

Merhaba, Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de yüksek sezon olmasından dolayı Portekiz (sahil kesimi hariç) düşünüyorum. Konunun ilk mesajında bahsetmiştim. Biri İspanya diğeri Fransa önceden planlı iki faaliyete katılmak gibi bir durumum var. Bu faaliyetlerden Ağustos sonu Fransa'daki kendi...
  2. stater

İspanya-portekiz-fransa

Neden peki? Karayolu ve uçaktaki rizikolar farklı mıP? Açabilir misiniz?
  3. stater

İspanya-portekiz-fransa

Tek tarza demeyelim. Havayolu hep aklımın ucunda. Onun planlaması daha kolay. Ama pandemi işin içine girince orada çekincelerim daha da artıyor. O yüzden karayolu ve karavan ile gidebilirim düşüncesi ile bu konuyu açtım. Siz de ilk mesajınız da karayolunu önermişsiniz.
  4. stater

İspanya-portekiz-fransa

Memnun oldum. Ne gibi rizikolar öngörüyorsunuz?
  5. stater

İspanya-portekiz-fransa

Abi deme öyle. Uçak ve otel odaları daha riskli gibi geliyor bana. Tüm Avrupa akın akın o coğrafyada olacaksa heyecan daha da büyük olur. Yurtdışında mısınız? Böyle bir beklentiniz mi var? Kalabalık?
  6. stater

İspanya-portekiz-fransa

Merhaba, Cevabınız için teşekkür ederim. Sitenizi gözden geçireceğim. Sınır geçişleri riskini alacağım. Aşı yetişmeyecek sanırım bana. Tek bir test ile İspanya'ya ulaşabilmek hedefim. İstenirse PCR testi yaptırarak yoluma devam etmeye çalışacağım gibi görünüyor. Yüksek sezon olduğundan deniz...
  7. stater

İspanya-portekiz-fransa

Merhaba, T.C. Madrid Büyükelçiliği duyurlarını takip ettim. T.C. Dışişleri Bakanlığı Madrid Büyükelçiliği buradaki duyuruda, İspanya’ya seyahatlerde uygulanan tedbirler / İstenen belgeler başlığı altında tedbirler sıralanmış, PCR testi vs açıklanmış ve "- Sözkonusu tedbirin İspanya'ya karayolu...
  8. stater

İspanya-portekiz-fransa

Yetirmeye çalışacaz artık. Yetmezse 1 tane daha oluruz. :)
  9. stater

İspanya-portekiz-fransa

Eskilerden duyduğum bir yönetim biçimiydi. "Kervan yolda düzülür" doğrusu.
  10. stater

İspanya-portekiz-fransa

Kervan yönetim biçiminden kopamayan bir ülkeyiz maalesef. Sırbistan'da biontek aşısı ilginç geldi. Ülkemizde yaştan belki ilk doz için sıra gelebilir. Ama 2. doz zor gibi duruyor. PCR testi 3 gün istiyorlar. Edirnede yaptırdıktan sonra İspanyaya 3 günde varmam gerekecek demek oluyor. Şu anda...
  11. stater

İspanya-portekiz-fransa

Teşekkürler. Bu sayfa pandami ve sınır giriş çıkışları için güzel bilgi sunuyor. Haftada 1 bakmak üzere notumu aldım. Karayolu düşününce bana da mantıklı geldi. Bu pandemi de feribot ile uğraşmak teması artırabilir. Hazır yemekler... Tembel olunacak zamanda imdada yetişenler. Campercontact not...
  12. stater

İspanya-portekiz-fransa

Merhaba, Bir konuda görüşlerinizi almak için bu konuyu açıyorum. Temmuz-Ağustos aylarında 60 günlük İspanya-Portekiz-Fransa ülkelerini kapsayacak bir tur yapmayı planlıyorum. Sprinter 213 bir karavana sahibim. Temmuz 2. hafta İspanya'da ve Ağustos 3. hafta Fransa'da birer faaliyete katılacağım...
  13. stater

Webasto Air Top 2000 kullanimi

10 yıl olmuş konu açılalı. Yeni aldığım aracımda var. Aracı aldığım kişi 2 yıl önce taktırmış ve sadece 1 kere kullandığını söyledi. Denediğimde fan üflüyor(serin) mozot çektiğini duyuyorum, ama ısınmıyor. Digital gostergeli değil bendeki. Klavuzuna baktım. Yanıp sonen ışıkların sayısına bakınca...
  14. stater

Satilik 4x4 Mercedes Sprinter Ariyorum

Hala var mıdır 4x4 sprinteri olup satmak isteyen?
  15. stater

Düz Dizel Kullanan Var Mı?

Az buçuk sanayi esnafını bilirim. Gayet normal. Onlar zaten yok olmaya mahkum olacak bir çoğu... Dediğim gibi birbirine baka baka marketler bile aynı oldu fiyat yönünden.... Doğru değil bu... Dünya aynı şekilde dönüyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri