sonmez.isak kullanıcısının son içeriği

1. sonmez.isak

Liberty Renegade Crd - 2005

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 güle güle kullanın, uygulamanın resimlerini bekliyoruz :)
  2. sonmez.isak

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Arkadaşlar Merhaba, paylaşımı biraz latife olsun diye atmıştım:) 6.1 ortalamayı ankara-eskişehir arasındaki 233km sonunda gördüm, güzel havada, yaz lastiği ve çok sakin sürüş ile yakalamıştım :) çok soğuk havalarda ankara şehir içinde 12 lt - şu an 9 lt...
  3. sonmez.isak

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 arkadaşlar merhaba, EGR ile ilgili yazı gerçekten çok bilgilendirici oldu. elinize sağlık. Bu uygulamayı aracında deneyen var mı? 90km sabit hızla 200km sonunda yol bilgisayarının verisi resimdeki gibi EGR iptali daha da düşer mi :)
  4. sonmez.isak

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013) Arkadaşlar, yok mu Ankara dan katılan? bir el kaldırın da organize olalım :)
  5. sonmez.isak

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013)

Ynt: 6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (29-30 Haziran 2013) Arkadaşlar merhaba, bende etkinliğe ilk defa katılmak için can atanlardanım:) Ankaradan C.tesi gidecek tecrübeli büyüklerimiz bizleri toplayabilir mi? teşekkürler
  6. sonmez.isak

2.8crd Yakit Sistemi Sorunu

Ynt: 2.8crd Yakit Sistemi Sorunu Merhaba, yukardaki probleme ilaveten aracimda, dip gaz yapinca motor ariza isigi yaniyor ve arac cekisten dusuyor. Kontak kapatip acana kadar 2000 devir ustune cikmiyor. Kontak kapatip acinca duzeliyor. Benzer sorunlariniz oldu mu? Yardimci olabilir misiniz...
  7. sonmez.isak

2.8crd Yakit Sistemi Sorunu

Merhabalar, 2006 model 2.8 crd aracimi onu yokus yukariya park edersem ertesi gun arac calisip duruyor, mazot filtresindeki pompayi kullanarak calistirabiliyorum. Araci duz yada onu yokus asagi park edesem sorun olmuyor. Bununla ilgili tecrubelerinizi paylasabilir misiniz? Tesekkurler.
  8. sonmez.isak

freelander alip araniza katilmak istiyorum :-)

Merhabalar, sitenin cok yeni uyelerindenim fakat freelander ile ilgili hemen hemen tum basliklari okudum. Cok faydali bilgiler edindim, yazan herkesin emegine saglik. Basliklar altinda Her kadar olumsuz yorum olsada freelander in bana gore bir arac oldugunu dusunerek, temiz freelander...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri