SKSafir kullanıcısının son içeriği

1. SKSafir

Yeni aldığım 2004 Grand Vitara

Ynt: Yeni aldığım 2004 Grand Vitara Hayırlı olsun güle güle kullanın aracınız. :)
  2. SKSafir

Defender Renk Yardım

Ynt: Defender Renk Yardım Çok hoşta bir renk gerçekten, umaarım bulursunuz.
  3. SKSafir

100 Yıl Önce İstanbul

Ynt: 100 Yıl Önce İstanbul Maşallah Ülkemin her karışına. Resmen yaşadık o yılları, paylaşım için teşekkürler.
  4. SKSafir

MİDİLLİ (Lesvos)

Ynt: MİDİLLİ (Lesvos) :) Maşallah ne kadar güzel kareler yakalamışsınız. tebrikler ayrıca nice gezilere.
  5. SKSafir

DOSOD; Düzce 4. Geleneksel Yörükler Yaylası Offroad Etkinliği Ön Duyurusu (21 - 23 Eylül 2012)

Sizlerin yazılarını okuyunca içimden aah çekiyorum :) imkan olmadığı için ilerleyen dönemlerde görüşmek dileğiyle, şimdiden iyi eğlenceler.
  6. SKSafir

30 ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

Ynt: 30 ağustos Zafer Bayramı Kutlaması Tebrikler çok güzel bir etkinlik olmuş. :) Çok gurur verici.
  7. SKSafir

2. Ümraniye-Çekmeköy Off Road Gezisi (07.11.11)

Ynt: 2. Ümraniye-Çekmeköy Off Road Gezisi (07.11.11) Tebrikler güzel vakit geçirilmiş. Paylaşım için teşekkürler.Her ne kadar konuyu hortlaşmış olsamda. :)
  8. SKSafir

Güzeloluk Yaylası Kampı.

Ynt: Güzeloluk Yaylası Kampı. Ellerinize sağlık çok güzel kareler çıkmış ortaya, Doğamız zaten süper ötesi Maşallah Ülkemizin güzelliklerine.
  9. SKSafir

Toyota fj80 yapımına başlama

Ynt: Toyota fj80 yapımına başlama Hayırlı olsun.
  10. SKSafir

sonunda aldım defenderımı :))

Ynt: sonunda aldım defenderımı :)) Hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın keyifli yolculuklar.
  11. SKSafir

2011 l200 instyle aldım...

Ynt: 2011 l200 instyle aldım... Hayırlı olsun aracınız güle güle keyifle binin tırmanın. :)
  12. SKSafir

Toyota Hılux 85 Model Aracımın Renk Degişimi Hk.

Ynt: Toyota Hılux 85 Model Aracımın Renk Degişimi Hk. Bence beyaz renk daha hoş duruyor aracınızda benim oyum Beyazdan yana.
  13. SKSafir

TOYOTA HİLUX 4X4 2.8 D 1987-1995

Ynt: TOYOTA HİLUX 4X4 2.8 D 1987-1995 Hiluxlaraa her daim bayılmışımdır, çok başarılı bir araçlardır ve inanılmaz keyif verirler, paylaşım için teşekkürler.
  14. SKSafir

Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :)

Ynt: Toyota Hılux Ln106 Revizyonda :) Ellerinize sağlık, ortaya güzel görüntüler çıkacağı belli oluyor, Renk olarak bence Sarı iyi duruyor.
  15. SKSafir

Lyon'dan İspanya-Portekiz 2011 Yazı

Ynt: Lyon'dan İspanya-Portekiz 2011 Yazı Tebrikler, gerçekten çok güzel bir duygu olmalı, paylaşımınız için çok teşekkürler sayenizde biz de yaşamış kadar olduk. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri