sifreyiunutmak kullanıcısının son içeriği

1. S

Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!.

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. selamlar 2-3 ay süren bu yolculuk bursada sonlanmak zorunda kaldı.. askerlik olayı çıktı.. yapıcak bişey yok. tamamı bitmese de güzeldi herşey... herkese çok teşekkürler umarım başka bi serüvende görüşürüz tekrar Hoşçakalın ali-asena
  2. S

Amanoslar Yukarı Zorkun ve Aşağı Zorkun Yaylaları Yürüyüşü (13 Şubat 2010)

Ynt: Amanoslar Yukarı Zorkun ve Aşağı Zorkun Yaylaları Yürüyüşü (13 Şubat 2010) selamlar çok güzel gezi seydişehirin ordaki kisecik koyü mü? bizim köy orası siz de oralımısınız?
  3. S

Google Earth ve Navigasyon

Ynt: Google Earth ve Navigasyon en ucuz çözüm garminin usb gpsini almak burada yazıyor nasıl yapıldığı.... http://mboffin.com/post.aspx?id=1996 http://freegeographytools.com/2007/real-time-gps-tracking-in-google-earth-free-setup
  4. S

Kemalpaşa - Armutlu - Çıra Deresi; 1. Sivri, 2. Sivri Doğa Yürüyüşü (14 Şubat 2010)

Ynt: Kemalpaşa - Armutlu - Çıra Deresi; 1. Sivri, 2. Sivri Doğa Yürüyüşü (14 Şubat 2010) çok güzel olmuş yorumlar da çok eglenceli
  5. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. fotoların tümü http://picasaweb.google.com/eternalburzum9906/GonenManyasAras?feat=directlink
  6. S

Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Parkı Kanyon Yürüyüşü (24 Ocak 2010)

Ynt: Kuşadası Dilek Yarımadası Milli Parkı Kanyon Yürüyüşü (24 Ocak 2010) çooook güzel
  7. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. ne bakıyonuz lan ayı mı oynuyoo..alla alla..her geçtiğimde aynı şey...
  8. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. selamlar selamlar, şu lodos çok acayip birşey, hem kaprisli ve hırçın hem de geçtiği yerde güller açan, nefesinin kokusunu özleten bi kadın sanki......hele de bu mevsimde inanılmaz güzel buralar şu anda, bütün tarlalar canlı yeşil...
  9. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. ilkin ilgilenen herkese teşekkürler upuzun bi yazı yazdım bu konuyla ilgili, çekindim koyamadım foruma sözü şuna getirmeye calışıyodum: ben de tereddütteyim paylaşma konusunda, hatta ilk defa paylaşıyorum böyle bişeyimi, hem...
  10. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. slm dolunay, teşekkürler sapanca gölüne uğrıcam.. 1-1.5 ay sonra falan olurum sanırım orada.. ben yaklaşınca bi ilçeye yazıyorum gezenbilire.. buradan haberleşiriz sanırım.. hoşçakalın ali
  11. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. bu ikisini çok sevdim koyyim buraya
  12. S

Ynt: Çin'e Çay İçmek için Yürüyecek Arkadaş(lar) Aranıyor!. Selam gönene geldim fotolar http://picasaweb.google.com/eternalburzum9906/YeniceGonenAras?feat=directlink hoşçakalaın
  13. S

Avrasya Boatshow (12 - 21 Şubat 2010)

Ynt: Avrasya Boatshow (12 - 21 Şubat 2010) hallberg rassy 40ft geliyomuş fuara ahh ahhh ahhh
  14. S

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı slm ali ve asena fethiyede dean den ders aldık biz geçen bahar 2-3 gün..tamamen hayran kaldık bu kayak işine... yelkenliyle gezmekten çok daha özgür bişey,, her deliğe her kayanın dibine girebiliyosunuz bu yüzden yol alırken kaçırmıyosunuz hiç bi...
  15. S

Acemi Kampçıya Önerileriniz..

Ynt: Acemi Kampçıya Önerileriniz.. thoreau'nun walden kitabını almadan sakın gitmeyin sakın sakın sakın

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri