Shava kullanıcısının son içeriği

1. Shava

KIŞ YİNE GELECEK ,KIŞ GELMEDEN SİZ BİZE GELİN,HAZİRAN KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN,GELECEK KIŞINIZ...

KIŞ YİNE GELECEK ,KIŞ GELMEDEN SİZ BİZE GELİN,HAZİRAN KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN,GELECEK KIŞINIZ YAZA DÖNSÜN.
  2. Shava

DAİ SHAVA KABİN ISITICILARI İLE 2017-2018 KIŞINI SICAK GEÇİRİN

DAİ SHAVA KABİN ISITICILARI İLE 2017-2018 KIŞINI SICAK GEÇİRİN
  3. Shava

DAİ SHAVA KABİN ISITICILARI İLE 2016-2017 KIŞINA MEYDAN OKUYUN.

DAİ SHAVA KABİN ISITICILARI İLE 2016-2017 KIŞINA MEYDAN OKUYUN.
  4. Shava

Dai Shva Kabin Isıtıcının İnanılmaz Testi

Ynt: Dai Shva Kabin Isıtıcının İnanılmaz Testi selam; 1-eğer 13M2 lik kabinin muhafaza(yalıtımı) iyi ise DH2500 önerilir. 2-stantlı:mobil bir cihaz olupÜ her bir modelin bir stand üzerine monte edilerek mobil olarak kullanım imkanı elde edilir.cihazın yakıt deposu vs her şeyi bu stand...
  5. Shava

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı dh2500 küçük araçlar için defendere uygundur ancak yaygın olan minibüs tipi karavanlar diye düşündüğümden DH3000 VE 3500 önerdim.Aynı şartlar dh2500içinde geçerli
  6. Shava

Webostaya Yerli Alternatif

Ynt: Webostaya Yerli Alternatif alman markası ile aramızda 200-500-600-1200 tl gibi modellere göre fiyat farkı var.
  7. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı yabancı markaalr ile shava arasında benzer modellerde 200-500-600-1200 tl gibi fiyat farkları vardır.shava ayrıca ihtiyaç olduğunda yedek parça olarak benzer parçalarda en az 1/3 oranında daha ucuzdur.örneğin 220 avro olan bir ana kart shava da 60...
  8. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı marin ve kaar taşıtları için olan cihazlar arasındaki fiyat farkı olabildiğince makul tutulmuştur.Fiyat farkının nedeni paslanmaz ve extra aksesuarlardır.Yabancı markalarda bu fark çok daha fazladır.Merak ettiğiniz yabancı markanın marin ve normal...
  9. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı arkadaşlar eğer toplu bir sipariş söz konusu olursa (5 adet ve yukarısı) karavanlar için uygun olan DH3000 ve DH3500 modellerinde standart %5 bir indirim uygulanır.saygılar
  10. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı ARKADAŞLAR EĞER TOPLU BİR SİPARİŞ SÖZ KONUSU OLURSA 5 VE KATLARI ŞEKLİNDE KARAVAN İÇİN UYGUN OLAN DH3000 VE DH3500 MODELLERİNDE STANDART %5 İNDİRİM UYGULANIR. MONTAJ HARİÇ.SAYGILAR
  11. Shava

Ynt: Dai Shva Kabin Isıtıcının İnanılmaz Testi ELEKTRONİK AKSAM DERİN DONDURUCUNUN İÇİNDE CİHAZLA BERABER BULUNMAKTA ZATEN.VE 10 GÜN İLE BEKLETİLDİ.MAZOT VS İSE BİZİM DIŞIMIZDA ANCAK ONUN İÇİNDE TEDBİRLER VAR.CİHAZ DIŞ ORTAM -18 DE ZATEN ÇALIŞIYOR -30/50 DE RUSYADA ÇALIŞAN CİHAZLARIMIZ...
  12. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı BİR ARKADAŞIMIZ "YERLİ KABİN ISITICI" OLDUĞUNA İNANMADIĞINI UZAKDOĞUDAN GETİRİLEN PARÇALARIN BİRLEŞTİRİLEREK ISITICI YAPILDIĞINI SÖYLEMİŞ. BAŞKA MARKALARI BİLMEM HAKKINDA KONUŞMAM DA ANCAK BU KONUDA ŞÜPHESİ OLANI YEDPA TİCARET MERKEZİ B CAD NO:42-43...
  13. Shava

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı ATAŞEHİR YETPAYA (B CADDESİ 42-43) KAYALAR LAND ROVERİN KARŞISI.YOLUNUZ DÜŞERSE ORADA BİR YERİMİZ VAR BUNUN DIŞINDA KARTAL OTO SANAYİİNDE DEDEOĞLU OTOMOTİV.TEL:05544790636 (AYTAÇ USTA) KÜÇÜKKÖYDE ÖZCANLAR ELEKTRİK VAR:TEL:05071533653 (MÜSLİM USTA)...
  14. Shava

Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu

Ynt: Dikkat! Eberspacher D2 Airtronic Yüksek Rakımda Çalışmama Sorunu Erciyes Dağının doğu kesiminde Tekir Yaylası Mevkisinde (2200 m)Kayseri Şehir Merkezi'ne 25 km.Bir haftalık konaklama süresince çalıştırıldı.Sorun yaşanmadı.İyi günler diliyoruz.
  15. Shava

Değerli dostlar DAİ SHAVA olarak 2014 model cihazlarımız hizmete sunulmuştur. aşağıdaki lik size bu cihazlardan birnin innaılmaz bir şart altında nasıl çalıştığını gösterecek http://www.youtube.com/watch?v=8kgOIM5CAaU bize ulaşmak isterseniz 02166616220 info@dai.com.tr

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri