Shadov kullanıcısının son içeriği

1. Shadov

KDV ve ÖTV

Karar Sayısı : 2009/15315 Ekli “Bazı Mallara Uygulanacak Katma Değer Vergisi ve Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Belirlenmesine Dair Karar”ın yürürlüğe konulması; Maliye Bakanlığının 19/8/2009 tarihli ve 653 sayılı yazısı üzerine, 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanununun 28 inci...
  2. Shadov

Kötü Bir Dağ Kazası

Ynt: Kötü Bir Dağ Kazası Umarım Birşey olmamıştır.Çok üzücü.
  3. Shadov

Eskici

Ynt: Eskici Umutlar Eskimesin yeterki.
  4. Shadov

Hayatından mı Sıkıldın?

Ynt: Hayatından mı Sıkıldın? Mehmet Ali Bey,bu paylaşımınızı ayakta alkışlıyorum.
  5. Shadov

Afyon Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Afyon Serbest Muhabbet Köşesi Uguray89 öncelikle aramıza hoşgeldin.Afyonda ikamet eden birisi olarak AFDOS (Afyon Doğa Sporları Derneği) var sana her konuda yardımcı oluruz sen rahat ol.AFDOS derneğinin iletişim adresi afdos@afdos.org
  6. Shadov

Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde (4-5 Temmuz 2009)

Ynt: Gezenbilir Medetsiz Dağı Zirvesinde. (4-5 Temmuz 2009) Paylaşım için emeği geçen herkese teşekkürler.
  7. Shadov

Haftasonu Gezimiz; Uludağ - Çobankaya

Ynt: Haftasonu Gezimiz; Uludağ - Çobankaya Cem bey paylaşım için teşekkürler.Daha nice Gezilere.
  8. Shadov

Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper -

Ynt: Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper - Cem Babadağ (orsaalabanda) Cem bey öncelikle ailenizle birlikte mikro kamperinizde mutlu ve huzurlu tatiller dilerim.Bak şimdi benimde aklımı çeldiniz.Hem karavan hemde şehiriçi ulaşımında kullanmak için ikinci bir araç sahibi olmak zor bu...
  9. Shadov

Gezenbilir Afyon Grubu

Ynt: Gezenbilir Afyon Grubu Ad - Soyad: Mahir Eren Doğum Tarihi ve Yeri: 1963 - Adilcevaz Memleket: Afyonkarahisar Semt: Uydukent İlgi Alanı: Kampçılık
  10. Shadov

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? Bir yudum dere suyu,binlerce yıldız ve dostlar ötesi yalan :)
  11. Shadov

Honda CR-V

Ynt: Honda CR-V murat-k inanın fiyat konusunda bir bilgim yok.Ama şunu söyleyebilirim bende 2004 modeli var çok memnunum.Her 10.000 km.de bakımını yaptırıyorum.Sorunsuzca biniyorum.Hatta Afyonkarahisar da servisi olmadığı için Eskişehir e gidiyorum.
  12. Shadov

Honda CR-V

Ynt: Honda CR-V Sayın murat-k Honda CR-V 'lerde ayrı bir arazi vitesi yoktur.Sürekli 4 çekerdir.Her araç 120 km/h üstü pek iyi değildir :) Fazla sürat her araçta yakıt sarfiyatını artırır.Aracı alırken dikkat etmeniz gereken mutlaka bir servise götürüp baktırmanız.Araç daha önce servise...
  13. Shadov

Jeep'lerimiz Daha Ne Kadar Ucuzlayacak?

Ynt: Jeep'lerimiz Daha Ne Kadar Ucuzlayacak? Vergisinin bu kadar yüksek olduğu bir ülkede herkeste JEEP olmaz.
  14. Shadov

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Bülent Bey teşekkürler sizinde kutlu olsun.Tüm Gezenbilir ailesinin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum. Saygılarımla.
  15. Shadov

Sabah İlk İşi Gezenbiliri Açmak Olanlar

Ynt: Sabah İlk İşi Gezenbiliri Açmak Olanlar Tedavisi yok bu hastalığın :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri