seymen kullanıcısının son içeriği

1. S

Hint Okyanusu ve Kızıldeniz

Ynt: Hint Okyanusu ve Kızıldeniz İşte burası da timsah köyü orjinal adı ile crocodile vilage.Mombasadan niyali bridge i gectikden sonra niyali böylgesinde bir park.Burada hem turistlerin yemesi için hemde doğaya salmak için timsah yatiştiriyorlar.Afrikanın en büyük timsah parkı olduğu söyleniliyor.
  2. S

Ynt: Hint Okyanusu ve Kızıldeniz Selamlar 15 gundur kenya/mombasadayım dalış için pek zaman bulamadım seysellerde insallah,bisikletlile saferi yaptım ve kenti gezdim.Bir kaç resim gönderiyorumm sizlerre.
  3. S

Bir yıllık bir aradan sonra ekimde yine Hint Okyanusunda olacağım.Kızıldenizin ve Hint Okyanusunun o olağan üstü güzelliğini yaşamayan bilemez İnanın özlemek için kafanızı bir kakika su altına sokmanız yeterli,kendinizi akvaryumda hissedeceksiniz.Şu anda ayarlamaya calısıyorum makinamın su...
  4. S

Ayvalık Biraz Yelken, Biraz Dalış (23 - 26 Nisan 2009)

Ynt: Ayvalık Biraz Yelken, Biraz Dalış (23 - 26 Nisan 2009) Harika bir aktivite olmus eminim çok keyif almıssınızdır zaten o sofraya otrup keyif almamak pek mümkün olmasa gerek.Ayvalık civarında su altı mağrası ve aktif bir batık biliyormusunuz bu yaz ayvalıkda dalacağım su an yerleri...
  5. S

Denizin 60 mt Derinliğinden Akan Nehir

Ynt: Denizin 60 mt Derinliğinden Akan Nehir 9 senedir dünyanın bir çok yerinde dalış yaptım ve böyle bir manzara görmedim olağan üstü bir yer kesinlikle gitmek isterdim inanılmaz tek kelimeyle.
  6. S

İzmir Yamanlar Karagöl Aşkı ve Kamplarım

Ynt: İzmir Yamanlar Karagöl Aşkı ve Kamplarım fotoğraflar gercekten güzel garagöl yazısını ilk gördüğümde buranın dikilide bulunan kara göl olduğunu düsünmüştüm lakin orası değilmiş aklınızda bulunsun bir karagöl de çandarlıdan ayvalığa doğru giden sahil yolunda denizköy mevkiine 8 kilometre de...
  7. S

Ülkemizdeki Mağaralar

Ynt: Ülkemizdeki Mağaralar İzmir bölgesine en yakın mağralar nereler yardımcıolursanız sevinirim.İstanbuldan bu bölgeye eyni geldim ve sıkı bir ekip arıyorum.Bölgede bu calışmayı yapan arkadaslar varsa görüşmek isterim.
  8. S

Mercanların Büyüleyici Dünyası

Ynt: Mercanların Büyüleyici Dünyası Merhaba bende bu sene Afrikadaydım,somali ,djibuti ve umman da yaptığım dalışlarda bölgeya hayran kaldım.Tam bir akvaryum buralar o balıkların renkleri günlerce rüyalarıma girdi keşke dedim keşke bir kameram olsaydı da bir belgesel çekebilseydim:))Ama hatıra...
  9. S

Gezenbilir İzmir ; Narlıdere - Çatalkaya - Altınvadi Doğa Yürüyüşü (17 Ocak 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir ; Narlıdere - Çatalkaya - Altınvadi Doğa Yürüyüşü (17 Ocak 2010) En son bu parkuru 2001 haziran da yumustum ve ondan sonra bi daha izmire gelmedim yıllar sonra bu gun yine izmirdeyim ve bir kac yıl da buradayım sanırım keske haberim olasydı gelmek isterdim catalkaya ya bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri