sevdac kullanıcısının son içeriği

1. S

Garip İle İki Garip Yollarda (2015)

Ynt: Garip İle İki Garip Yollarda (2015) sigara konusunda sizi tebrik ediyorum. Ben günde 2 paket içiyordum bırakdım. sigarayı bıraktığım zaman evdeki stok sigaraları satıp Kıbrısa tatile gittik oparayla. 10 yıl oldu bırakalı şimdi bir motokaravanımız var.
  2. S

E P G 07&09 : İspanya

Ynt: E P G 07&09 : İspanya harika bir gezi Endülüs bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah en kısa zamanda bize de kısmet olur. (daha doğrusu dileyen herkese) Emeğinize sağlık.
  3. S

E P G 06&11 : Fransa

Ynt: E P G 06&11 : Fransa hari ka bir gezi inşallah en kısa sürede bizede nasip olur. Anlatımınız çok güzel. İspanya özellikle Endülüs Elhamra bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerinize sağlık.
  4. S

Sigorta Fiyatlarını İndirme Mücadele Duyurusu

Ynt: Sigorta Fiyatlarını İndirme Mücadele Duyurusu Ne zamandır beni üzen ve düşündüren bu konuyu Giresun dan Kamil Bayram bey 275.24 tl ye halletti. Üstelik 5 taksit Kamil Beyin tel 0539 341 3024 ilgilenenlere duyurulur. Kendisine teşekkür ederiz.
  5. S

Sigorta Fiyatlarını İndirme Mücadele Duyurusu

Ynt: Sigorta Fiyatlarını İndirme Mücadele Duyurusu [attach=1]
  6. S

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! biz Ankara sigorta dan Kamil beyle görüştük.Nihayet adil bir çözüm bulundu. Bütün karavancı arkadaşların Kamil beyle görüşmesini öneririm. tel.0539 341 30 24 :)
  7. S

5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013)

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) Bu bizim karavanımızla katılabildiğimiz ilk etkinlikti. Emeği geçen herkese teşekkürler. Sizlerle tanışmak bizi çok mutlu etti. yine görüşmek üzere. Ödemiş den Sevda Ümmet Çetin
  8. S

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) cumartesi akşamı görüşmek üzere
  9. S

Ynt: 5. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması (14-15 Aralık 2013) biz İzmir liyiz. Guruba üye değiliz. Katılmamızda sakınca varmı.
  10. S

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) herkes e merhabalar.Sonunda oldu. Nihayet aracı aldık. 2007 Fıat Ducato :)şimdi içini yaptırıyoruz. İnşallah gönlümüzce olur
  11. S

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) herkese merhaba ; Bizim henüz bir karavanımız yok ama çocukluğumdan beri en büyük hayalim bir karavan sahibi olabilmek. İnşallah bu yıl bu hayalim gerçek olacak.Karavanlar hakkında epey bilgi sahibi olduk ama hiç karavan tecrübemiz yok. Bakalım hayırlısı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri