SERİ 3 109 kullanıcısının son içeriği

1. SERİ 3 109

24 Volt Winç 12000 Lb

24 volt prime tech Vinç Ambalajında 2,000 tl
  2. SERİ 3 109

TPAO Unimog , iveco ihalesi

Ynt: Tpao Unimog , İveco İhalesi Araçlar muhammen bedellerinin 300 ila 800 TL üzerinde satıldı. Binek araçlar hemen hemen piyasa fiyatlarına ve üzerlerinde satıldı....
  3. SERİ 3 109

Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız

Ynt: Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız Birebir orjinalinin aynısı olmuş .
  4. SERİ 3 109

Gerçek Bir Klasik... Gerçek Bir " SERİ III , 109 "

Ynt: Gerçek Bir Klasik... Gerçek Bir " Seri Iıı , 109 " İlğinize tşkler. "Ömrümü yedin ömrümü" diye bir söz var. O hesap aracım süper ötesi bir şeydi. Fakat ne yazık ki aracıma otomobil şehadetnamesi olmasına rağmen kamyonet ruhsatı verdiler. Tüv ve mmo sı karşılıklı paslaşarak bana dünyayı...
  5. SERİ 3 109

Ynt: Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız Slm. iki adet kurt dişlim kalmış bir tanesini göndereceğim. Kolun da şablonunu çıkardım. Adresinizi özelden yazın çarşamba günü kargoya vereceğim.
  6. SERİ 3 109

Bu Defender Eşsiz / Böylesi Görülmedi

Ynt: Bu Defender Eşsiz / Böylesi Görülmedi Ellerinize ve emeğinize sağlık Bu kadar uğraşının karşılığında bizlere de beğenmek düşer.
  7. SERİ 3 109

Series 3 Yağlama Şartları Isıtma Soğutma Aksamı Hakkında

Ynt: Series 3 Yağlama Şartları Isıtma Soğutma Aksamı Hakkında Umut kardeşimiz haklı söylemiş. Orjinal araçlarda şapkalı hatta şapkalı demeyimde üstten faturalı bakır termostatlardan çıkardı fakat onlardan şimdi bulmak imkansız bir şey onun yerine standart tabir edilen termostatlardan takılır...
  8. SERİ 3 109

Ynt: Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız Tamam pazartesi günü bakarım çarşamba günüde gönderirim. Hatta ve hatta duruyorsa şayet kolunda bir şablonunu çizer onuda kurt ağzıyla gönderirim.
  9. SERİ 3 109

Ynt: Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız Eski model ingiliz araçların olmazsa olmazlarından. Tabikii bu durumda bütün serieslerde olan son derece faydalı bir aksesuar. Bunu kendinizde yaptırabilirsiniz. Tek sıkıntı olan ise krank kasnağının üzerinde bulunan büyük civatanın değişmesi...
  10. SERİ 3 109

The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası )

Ynt: The Bilo ( Geç Kalmış Bir Landrover 88 Macerası ) Merhaba ; Bugün uzunca bir süredir ilk kez foruma girdim ve ilk önce sizin çalışmalarınızı okudum . Emeğinize ve elinize sağlık güzel bir çalışma oluyor. Bir ay öncesinden sormuşsunuz kapı içlerine ne yapabilirim diye. Bu konuda benim daha...
  11. SERİ 3 109

Ynt: Bu Hafta Series Araçlarınızda Ne Yaptınız Üstadım aracınız hayırlı olsun güle oynaya binin. Dikkatimi çekti Çercevelerden kastiniz nedir.
  12. SERİ 3 109

series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

Ynt: Series Iı ,ııı Çıkma Yedek Parçaları Bulunur Bundan bende bir adet var. Öncelikle nerede olduğuna bakmam lazım. :)
  13. SERİ 3 109

Motor İçin Yağ Katkısı Kullanmalımıyım?

Ynt: Motor İçin Yağ Katkısı Kullanmalımıyım? Yeni nesil araçlarda kesinlikle kullanılmamalı. Kullanılırsa ne olur ? En kötü olasılıkla yağ kanallarını daraltacağı için büyük ihtimalle soluğu bir motorcu da ve dolayısıyla rektefiyeci de alırsınız.
  14. SERİ 3 109

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Banada resimler henüz gelmedi. Arkadaşımızın söylediğine katılıyorum. ikisi 5 kapılı bir taneside yüksek tavanlı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri