serhatd kullanıcısının son içeriği

1. serhatd

Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler

PDF dosyası açılmıyor, tekrar yüklemebiz mümkün mü acaba ? Teşekkürler
  2. serhatd

Unimog Almak Istiyorum Yardımcı Olurmusunuz

Adres bu : Unimog Türkiye - Erdem Ticaret
  3. serhatd

5.2 Ve 5.9 Arasında

5.9 sahibi olarak kesinlikle 5.9 diyorum, ayrıca 5 yıl sonra eşsiz bir klasik aracınız olmuş olur.
  4. serhatd

2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında

Bulduğunuz ustaları paylaşabilir misiniz, ben de 85 Alman long transitime aynı uygulamayı yaptırıp county modeline çevirmek istiyorum.
  5. serhatd

Transporter T4 için Tavan Yükseltme Polyester Kalıp Projesi

Bu yüksek tavan olayını yapabilen olsa ben de yaptırıcam uzun Mark II transite, açılmasa da olur sorun değil.
  6. serhatd

Acil Yardım Lütfen! Tse Ile Sıkıntı Yaşıyorum.

Bu firmaların adlarını özelden iletebilir misiniz rica etsem ? Teşekkürler
  7. serhatd

Motokaravan Ruhsatıyla İlgi Bilgi

Bunlar TSE ile gelen şartlar ama bir de Ekim ayına ertelenen yeni yönetmelikten bahsediliyor ve sadece lisanslı karavan üreticileri yapabilecek deniyor ??
  8. serhatd

Allah kolaylık versin, bu arada Ekim'e ertelenen yeni trafik yönetmelğinin içeriğini hiçbiryerde bulamadım, bireysel karavan imalatına gelecek sınırlamalar hakkında bilginiz var mı ?
  9. serhatd

araç buysa hiç yorulma, 20 bine kralını alırsın kendin yaptırırsın projeni ÖZDOĞUŞ OTOMOTİV'DEN 2006 MODEL İVECO DAİLY KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 403391713
  10. serhatd

5.9 G.c Limited Lx

Sakın gaza gelmeyin sonradan çok pişman olursunuz, benimki de sizinkine yakın orijinal, evvelki sahibinin taktığı flanşları ve yükseltme kitini bile söktüm. Off road için alın bir defender oyuncak gibi oynayın derim :) Ha ayrıca 5.9 orijinal haliyle bile off roadda benim diyenlere ot yoldurur...
  11. serhatd

5.9 G.c Limited Lx

Kesinlikle 1, araç gerçekten göründüğü ve anlattığınız gibiyse 10 yıl sonra 65' Mustang fastback ayarında klasik olacaktır. Asla ziyan etmeyin, zaten ülkemizde bu araçların orijinalliğini bozup ziyan eden yeterince mal var, 2 veya 3 için alın bir tane 5.2 ziyan edin.
  12. serhatd

Gazelle 4x4 Yavru Şanzıman

Merhaba arkadaşlar, Bu araçla ilgili bilgi alabilecek biryer bulamadım. Şimdi olay şu, bir tane 4x4 gazelle minibüs buldum ancak aracın yavru şanzımanını söküp şaftı direk arka diferansiyele bağlamışlar 4x4ü iptal etmek için, bu arada yavru şanzıman ortada yok kayıp, sadece ön dif. ve ara...
  13. serhatd

GAZelle 4x4 Minibüs

Merhaba arkadaşlar, konunun üzerinden baya zaman geçmiş ancak bu araçla ilgili bilgi alabilecek biryer bulamadım. Şimdi olay şu, bir tane 4x4 gazelle minibüs buldum ancak aracın yavru şanzımanını söküp şaftı direk arka diferansiyele bağlamışlar 4x4ü iptal etmek için, bu arada yavru şanzıman...
  14. serhatd

Jeep Grand Cherokee Zj 5.9 1998 Aracım Için Akü Tavsiyesi

Akünün markası EXIDE, henüz deneme imkanı olmadı, ambalajında duruyor. Yaşadığınız sorunlar araç elektrik sistemi kaynaklı sanırım, dolayısıyla her aküyü yıpratabilecek sorunlar, ben anlattığım "ansızın ölen Varta" maverasından sonra (ki daha önce akü olayına hiç böyle bakmamıştım) anladım ki...
  15. serhatd

Jeep Grand Cherokee Zj 5.9 1998 Aracım Için Akü Tavsiyesi

Vartayı kesinlikle tavsiye etmiyorum, 2 yıl önce sıfır varta koydum 1. yılda durduk yerde öldü akü hem de yazın ve beni çok zor durumda bıraktı, garantisi falan da hikaye ana distribütör dahil aramadığım yer kalmadı sonuç alamadım. Sonunda inci 72 amp ters akü alıp taktım halen kullanıyorum. Bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri