september kullanıcısının son içeriği

1. S

p38 satın aldım ancak !!!

Ynt: p38 satın aldım ancak !!! Benim anlayamadığım konu, bu körük sistemi gerçekten bu kadar narin mi? 25-30 tonluk koca koca TIR'lar, 50-60 kişi taşıyan yolcu otobüsleri, şehiriçinde kullanılan belediye otobüsleri senelerdir bu körüklerin üzerinde gidiyor, iki de bir patlayanını ya da yan...
  2. S

LİNKTE Kİ WJ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİR MİYİM?

Ynt: LİNKTE Kİ WJ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİR MİYİM? Düşüncelerini söyleyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Biraz önce gittim araca baktım. Araç hakikaten orjinal ve boyasız. Hatta o kadar ki fabrikadan çıktığından beri neredeyse hiç bir şey yapılmamış, üzerinde boya namına bir şey...
  3. S

LİNKTE Kİ WJ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALABİLİR MİYİM?

Herkese merhabalar, Uzunca bir süredir forumu takip ediyorum ama fazla katılımcı olamadım. Bir ara 1997 model bir 5.2 ZJ almaya çalışmış ve 15 gün gibi bir süre kullandıktan sonra sahibiyle ödeme şartlarında anlaşamadığımız için iade etmiştim.(Bu arada aracın sahibi patronumdu :)) Şimdi yine...
  4. S

ZJ ile Takas Cadillac STS (XJ'de olabilir)

Ynt: ZJ ile Takas Cadillac STS (XJ'de olabilir) Her iki aracı da çok sevdiğim ve kullandığım için objektif bir eleştiri yapamam ama konfor ve rahatlık konusunda Cadillac ile Jeep mukayese bile edilemez. Ancak şöyle diyebilirim; Jeep arazide konforlu, Cadillac da asfaltta. 305 beygirlik bir...
  5. S

Ynt: ZJ ile Takas Çok teşekkür ederim, ama ZJ'ciler çamurdan asfalta çıkmak istemiyor herhalde ki ilgilenen yok :D
  6. S

Asfaltta dolaştığımız artık yeter, biraz da çamurda dolaşalım diyerek 1994 model kazasız, orjinal 200.000 Km.'de ki Cadillac STS aracımı üste 5-6.000,-TL. alabileceğim şekilde öncelikle ZJ ile takas etmek istiyorum. Aracımın tüm aksamı çalışmakta olup problemsiz bir araçtır. Düşündüğüm fiyat...
  7. S

1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi Duyurusu (24 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi Duyurusu (24 Mayıs 2009) Katılımcı Listesi _______________________ 01- Uğur Kalaycı (Jeep34) G.Cherokee WK 3.0 İstanbul -cb,pmr telsiz 02- Yüksel Uysal (yuysal)...
  8. S

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Mustafa Aydemir Doğum Tarihi ve Yeri: 1962 - Kadıköy / İstanbul Memleket: İstanbul Semt: Küçükyalı İlgi Alanı: Gezenbilir'e kadar otomobiller, Gezenbilir'den sonra JEEP ve off road, ayrıca deniz ve yürüyüş.
  9. S

Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (ZJ)'ciler Kaç Kişi?
  10. S

1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi Duyurusu (24 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Jeep Buluşması ve Off-Road Gezisi Duyurusu (24 Mayıs 2009) Taze bir zj 5.2 sahibi olarak 16. sıraya kendimi eklemek istiyorum ama beceremedim. Arkadaşlardan biri eklerse sevinirim. 16 Mustafa Aydemir (september) G.Cherokee 5.2 ZJ İstanbul
  11. S

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba arkadaşlar, İsmim Mustafa Aydemir.47 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirim.Siteyi Jeep34 Uğur Bey sayesinde tanıdım.Daha önce BMW sahibi olarak üye olduğum bir sitede kendisinin Cherokee'si ile yaptığı gezileri görünce...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri