ŞenolESES kullanıcısının son içeriği

1. ŞenolESES

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

İlk aldığımda vites problemi vardı şanzuman üzerindeki müşür değişti vitesler düzeldi fakat ani gaza yüklenmelerde araç arıza lambası yakıp 80 km ye düşmeye başladı.Vakum dediler değiştirdim,motor uzerindeki sesör değişti beyin tamiri dediler yaptırdım ne yaptılarsa daha kötü oldu.Şimdi ara ara...
  2. ŞenolESES

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Merhaba arkadaşlar 2019 mayıs ayında 2003 model 2.7 cred aracı sorunlu olarak aldım .Yaklaşık iki yıldır burada okuduklarımın hepsini yaşadım.Şu an aracın hata kodları p0530-p0702-pp0836-p0203-p1242-p0243. Bu konularda ne sonuçlara ulaştınız bilgi verirseniz sevinirim.Ankara da bir kaç yere...
  3. ŞenolESES

Aktif

Aktif
  4. ŞenolESES

Off Road Araçları Proje

Çok teşekkür ederim,araçlar İstanbul’dan geldi.İnce detaylar İstanbul’da sahipleri tarafından tamamlanacak
  5. ŞenolESES

Ne zaman isterseniz Ender bey buyrun gelin,şu anki projeleride görürsünüz.Şenol.

Ne zaman isterseniz Ender bey buyrun gelin,şu anki projeleride görürsünüz.Şenol.
  6. ŞenolESES

Ender bey pazar günleri kapalıyız,hafta içi cumartesi dahil akşam 18.30'a kadar açık.1182 sokak...

Ender bey pazar günleri kapalıyız,hafta içi cumartesi dahil akşam 18.30'a kadar açık.1182 sokak no 33 Ostim.0 533 592 46 32 telefonum.Teşekkür ederim.
  7. ŞenolESES

Ankara’da Tampon Imalatı Ve Vinç .??

İsterseniz yardımcı olurum.Ostim sanayi sitesindeyim,bir kaç resimle bilgi vermeye çalıştım.İnceleyip ulaşabilirsiniz.Selamlar.
  8. ŞenolESES

Off Road Araçları Proje

farklı projelerden bazı fotoğraflar...
  9. ŞenolESES

Off Road Araçları Proje

10. ŞenolESES

Off Road Araçları Proje

11. ŞenolESES

Off Road Araçları Proje

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 yıldır Gezenbilir forum üyesiyim. Siteyi çok sık ziyaret edemedim. Dün tekrar siteyi incelediğimde kendimi tanıtamadığımı gördüm. Ankara'da bulunan arazi aracı tutkunlarının bazı konularda destek aradığını görünce katkım olabilir diye bazı bilgiler paylaşmak...
  12. ŞenolESES

Seyahat Öncesinde Merak Edilenler

Merhaba bayramda Yunanistan üzerinden Bosna'ya seyahat kararımız var.Güzergah ile ilgili tavsiyesi olanlar yardımcı olabilirmi?Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR