şenol yirmiibeş kullanıcısının son içeriği

1. şenol yirmiibeş

Karavanı sattım ama pişmanlık hasıl oldu.😢

Karavanı sattım ama pişmanlık hasıl oldu.😢
  2. şenol yirmiibeş

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Ulusal federasyon başkanı Erdal bey bu konu üzerinde çok çabalıyor fakat araya seçim girdi. Ben sosyal medyada her bulduğum yerde şikayetimizi dile getiriyorum.Sigorta konusunda Buğra arkadaşımız var o sana yardımcı olur.Oda karavancı tel 542 286 48 86...
  3. şenol yirmiibeş

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Aramıza hoş geldin
  4. şenol yirmiibeş

Sineklik Çözümleri?

Ynt: Sineklik Çözümleri? Sineklik konusunda yorumların hepsini oludum.Problem yerli üreticilerin ürünleri işlevsel değil ve kaba yan profilleri ya 20x20 yada 30x30. ber araç havalandırmasını yeniden dizay ettim ve sinekliğimide kendim yaptım gayet kibar gayette kullanışlı oldu.hepinize sevgi ve...
  5. şenol yirmiibeş

J9 Pejo Karsan Motor Sesi İzalosyonu

Ynt: J9 Pejo Karsan Motor Sesi İzalosyonu MEHMET BEY TEŞEKKÜRLER BU KONUYLA İLGİLENEN ARKADAŞLAR ANLAMADIKLARI BİR ŞEY OLURSA BURADAN BANA YAZSINLAR YARDIMCIOLURUM.
  6. şenol yirmiibeş

J9 Pejo Karsan Motor Sesi İzalosyonu

Ynt: J9 Pejo Karsan Motor Sesi İzalosyonu Öncelik ile benim aracım 1994 model j9pegejo. 1] Hava filitresine giriş ve çıkış var ben çıkştan sonraki aşamaları yazıyorum.2] Hava filitresinden sonra üç parça var ben bu üç parçada tadilat yapyım. A] Süngerli boruya kadar olan uzun pilastik borunun...
  7. şenol yirmiibeş

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Başta Erdal bey girişimleriniz ve verdiğiniz mücadelenizden şahsına teşekkür ediyorum. Sayın Hüseyin bey sizede bizleri bilgilendirdiğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm karavancılara sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.
  8. şenol yirmiibeş

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Erdal bey ilginizden dolayı çok teşekkürler ederim. BUĞRA göstermiş olduğun ilgi ve alakadan ve sigorta hizmetlerinden dolayı sanada teşekkürler ederim.
  9. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Erdal bey federasyona nasıl üye olucağız sizeson maşlimi pazartesi attım geri dönüş yapılmadı saygılar
  10. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası VALLAHİ BEKLİYORUZ YARIN BENİM SİGORTA SON BUĞRA YENİLEYECEK LAKİN SENEYE AYNI SIKINTIYI ÇEKECEĞİZ
  11. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Buğracım daha evvelde yazdım ben her türlü desteğe varım. İstanbul kamp ve karavancılar federasyonuna mail attım üyelik için cevap dahi gelmedi. Ulusal federasyonunda sitesinde üyelikle ilgili başvuru yeri yok.
  12. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Buğra sigorta yapılmassa sonuçları ne birde gecikme cezası alınıyormu
  13. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Buğracım tüm kalbimle noktasına virgülüne kadar sana katılıyorum. Benim tek sıkıntım bilg,sayar konusunda çok zayıfım. benim yerime hertürlü yazışmaları yapabilirsin teşekürler.
  14. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Karavanı olupta tr sigortasından canı yanmayan yok. Hep birlikte hareket etmenin olaya pozitif yön vereceği kanaatındayım. Bireysel başvurularımızı bimer üstünden yapın ama sonuç sıfır.
  15. şenol yirmiibeş

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası sn Erdal bey hazine müsteşarlığı sigorta şikayet başvuruma cevap geldi.Kısa geçeceğim sgm.org.tr sigorta firmaların tekliflerini görüceğimi bildiriyorlar girdim ve acentenizle görüşün diye metinler çıkıyor.Bilgilendirmelerinizden dolayı size teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri