sencene kullanıcısının son içeriği

1. sencene

Yalova Ihlamur Balı

Ynt: Yalova Ihlamur Balı Sadece Ihlamur balı değil kestane balı da kıymetlidir yalnız şunu belirtmekte fayda var saf kestane veya ıhlamur balı olmaz neden derseniz ilk önce kestane çiçek açar çiçek süresi 10 gündür eğer hava yağmurlu giderse arı kestaneden nektar alamaz ardından açan ıhlamurdan...
  2. sencene

Yalova Termal Atatürk Köşkü

Ynt: Yalova Termal Atatürk Köşkü Termal de yaşayan biri olarak ATATÜRK köşkünün kaydırılarak yerinin değiştirilmesini hiç duymadım ama yanlış bilmiyorsam 35 gün gibi kısa bir sürede inşa edildiğini biliyorum Termal de ki köşkte böyle bir durum yok Yalnız Yalova da ki yürüyen köşk bu şekilde...
  3. sencene

Grand Vitara Yükseltme Kiti

Slm Arkadaşlar konu başlığını Grand vitara yükseltme kiti olarak yazdım umarım moderatör den fırça yemeyiz :) 2006 ve sonrası grand vitara (5) kapı olanlara yükseltme kiti uygulaması yapılabiliyor mu
  4. sencene

freelander 2.0 td4 classic,se,hse,gs,premium,es bunlardan hangisi tam dolu olanı

arkadaşlar beni bilgilendirirmisiniz teşekkürler
  5. sencene

Suzuki Vitara 1.6 JLX Karbüratör Sorunu

Ynt: Karbüratör Sorunu Teşekkür ederim ama sorunu çözdüm galiba depo kapağından kaynaklanıyor depo hava yapınca dönüşten benzin çekiyordu ben kapışta sorun var diyordum ama düzeldi şimdilik bakalım devam ederse dediğiniz yere giderim
  6. sencene

Suzuki Vitara 1.6 JLX Karbüratör Sorunu

Arkadaşlar yardımızıa ihtiyacım var 1.6 3 kapı jlx aracımda karbüratör kapış pompasında arıza var ve parçayı bulamadım nereden temin edebilirim veya tamir takımı bulunurmu
  7. sencene

Satılık Suzuki Vitara Orjinal Tavan Bagajı (5 kapı için)

Ynt: Satılık Suzuki Vitara Orjinal Tavan Bagajı (5 kapı için) 3 kapısına göre olan varmı arkadaşım
  8. sencene

Vitara Orjinal Port Bagajı

Arkadaşlar benim 3 kapı vitaram var buna port bagaj arıyorum ama bulamadım port bagajı olan bir kaç araç sahibine satarmısınız dedim 1,000 TL dediler bunlar bu kadar pahalımı bu fiat bana pahalı geldi ben 500 tl yi gözden çıkartmıştım elinde olupta satan arkadaşım varsa alabilirim hatta 600 tl...
  9. sencene

Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu

Ynt: Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu Arkadaşlar sağolun halletttim işimi Bugün bursaya gittim nur otodan aldım yanlız bişey daha ögrenmiş oldum benim aracın balatasına samurai tipi diyorlarmış nedense Bursada ki arkadaşlar için Gerçi bilirler ama ben telini vereyim yine lazım olur...
  10. sencene

Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu

Ynt: Suzuki Vitara Yaşlılık Sorunu slm arkadaşlar belki yeri burası değil ama ben arka fren balatalarını buşlamadım bunlar 3 çeşit çıkıyormuş benimkisi ince aracım 94 model 3 kapı vitara bu konuda yardımcı olurmusunuz
  11. sencene

Termal

Ynt: Termal Üstad benim memleketin resimlerini koymuşun helal valla herkesin gezip görmesi gereken bir yer tavsiye ederim her türlü doğa yürüyüşüne müsait ister yaya ister jeep lerle
  12. sencene

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. 01- Hakan Irıklı (Vitara 2000) İstanbul 02- Murat SAYAR (Vitara 1993) İstanbul 03- İlhami Özdemir (G.Vitara 1999) Bolu 04- İlker Musa (Vitara 2000) İstanbul 05- Okay Esen (Vitara 1996) Artvin 06-...
  13. sencene

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Herkese Merhaba Adım Aykut Yalova Termal de ikamet etmekteyim Mesleğim itfaiyeci sitenizi tesadüfen buldum hoşuma gitti Benimde 1 cj3 ve vitara 3 kapım var off road yarışlarını severim bulundugum yer itibari ile de araçla doga turları yapmaya müsait kısmetse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri