semih3232 kullanıcısının son içeriği

1. S

Satılık Suzuki Samurai Aranıyor

Orjinal:24 Yapılı: 30 bin aralığı.
  2. S

Satılık Suzuki Samurai Aranıyor

Selamun aleyküm , 96 model ve üstü helezonlu fiyatı abartılmamış Suzuki samurai arıyorum.
  3. S

Bmw Şanzıman Ustası Acilll

Acil Öncelikle iyi günler 2010 model x1 2.0dizel xdrive aracımda şanzıman problemim var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Aracın sorunu sabit hızda giderken devride azda olsa dalgalanma oluyordu ve bugün çalıştırıp aracı D konumuna aldığımdan araç kendiliğinden deviri 1.5 e getirip gaza...
  4. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Anladım teşekkürler yorumunuz için.
  5. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Eyvallah sağolun
  6. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Bu soruyla yaşın ne alakası var. Okuduğum çoğu forumda cj nin viteslerini tam bilen yok 4h 4l 2h olduğunu biliyorum ayriyeten şanzımanı komple boşa alan vites var dediler onu merak ediyorum.
  7. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Kaç tane arazi vitesi var. Ve nasıl geçiyor araziye
  8. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Peki arazi vitesleri hakkında yardımcı olurmusunuz. GEçiş yönleri
  9. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Anladım toplanmışa yöneldim zaten. Toplanmışta olsa ona kendi zevkime göre çok şey yalıçapkını düşünüyorum. Fotoğraftaki araç sizin mi? Lastik ebatları ve spacer mevcut mu araçta. Bende kalın taban lastik takmayı planlıyorum bana göre lastik gösteriyor aracı.
  10. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Anladım teşekkürler. Bez değilde fiber daha hoşuma gidiyor. Nasip olurda alırsam yapıcak çok şey çıkacağını tahmin ediyorum.
  11. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Anladım zaten hız gibi bir derdim yok. Yakıt olarakta hakettiğini düşünüyorum. Hardtop olarak ne önerirsiniz.
  12. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Birkaç kişiye sormuştum 3.8 motor çekmez gibi şeyler söylemişlerdi o yüzden kafam takıldı. Bu araçlara benzinde binsem yakıtı ne olur?
  13. S

Cj 5 Almak Için Yardım

Öncelikle selamın aleyküm yeni üyeyim ve cj5 almayı planlıyorum ama kesin öğrenemediğim bazı konular var. Sizlerden yardımcı olmanızı istiyorum. Öncelikle kaç model üstü almalıyım ve 3.8 4.2 motor farkları nedir eksi yönü ve artı yönü varmıdır. Ve bu motorlar arasında fiyat farkı veya tutulmama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri