screamingeagle kullanıcısının son içeriği

1. S

UYUYAN MİLLETLET YA ÖLÜR YADA KÖLE OLARAK UYANIR.......

UYUYAN MİLLETLET YA ÖLÜR YADA KÖLE OLARAK UYANIR.......
  2. S

Wouxun Kg-uv6d Yardım

Ynt: Wouxun Kg-uv6d Yardım Merhaba bu linki tıklayın üye olmanız gerekebilir olun faydası olur. Saygılar TB1DHS http://www.radyoamatorleri.com/wouxun-kguv6d-kguv-commander-for-ve-hazir-frekans-listesi-t3996.0.html
  3. S

Bir tarih uyanışa geçiyor

Ynt: Bir tarih uyanışa geçiyor Bu araç en az bildiğim 15 senedir fazlası var eksiği yok bir depoda malların arasında duruyordu bu gün ilk defa gün yüzü gördü ben almAk istem ama kedinlikle satmıyor dediğine görede km si çok azmış aracın Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. S

Ynt: Bir tarih uyanışa geçiyor Bu araç en az bildiğim 15 senedir fazlası var eksiği yok bir depoda malların arasında duruyordu bu gün ilk defa gün yüzü gördü ben almAk istem ama kedinlikle satmıyor dediğine görede km si çok azmış aracın Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. S

Bu araç bir tanıdığıma ait 1988 model volvo çıkartması var üzerinde zırhlı olduğunu söyledi abimiz askeri bir araç Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. S

Aydınlatma Ve Diğer Ekipman Anahtarları

Ynt: Aydınlatma Ve Diğer Ekipman Anahtarları Ben Amatör Telsizciyim telsizle ilgili bir şey ararken tesadüfen buldum o siteyi ingilizcem olmadığı içinde google dan çeviriyle okudum vardır belki bir formulü getirtmenin ingilizcesi olan birinin yazışma yapması lazım öğrenebilmek için.
  7. S

Aydınlatma Ve Diğer Ekipman Anahtarları

Merhaba belki biliyorsunuzdur ama nette gezinirken böyle bir site buldum araçlara aydınlatma veya diğer ekipman için anahtarlar var birilerine faydası olursa ne mutlu :))...
  8. S

2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014)

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Arkadaşlar Allah nazardan saklasın KEGM sefaköy deki değerli çalışanlar inanın tahmin edemeyeceğiniz güzellikte insanlar şaşar kalırsınız ben neredeyim burası neresi diye çok ciddi söylüyorum.Ya dün gittim içeri girdim güvenliğin...
  9. S

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Hayır Gökhan bey ben www.radyoamatorleri.com da bir arkadaş yazmış bende telefon açtım evet geldi pazartesi göndermeye başlayacağız dediler benim iş yerim ikitellide KEGM de sefaköy de olduğundan ben gelip alabilir miyim dedim...
  10. S

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Ben bu gün elden teslim aldım
  11. S

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) Merhaba Ben bu gün ilk önce bankadan denedim 50 tl yi yatırmaya alamadılar öğleden sonra KEGM Sefaköy e gittim durumu söyler söylemez oradaki arkadaşlar sağ olsunlar hemen ilgilendiler borçlandırma az önce yapıldı dediler bende o...
  12. S

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah gani gani rahmet eylesin kederli ailesine Allah sabırlar versin.
  13. S

Ynt: 2014 Yılı Birinci Dönem Amatör Telsiz Sınavı (19 Ocak 2014) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=79544.0 burayı oku arkadaşım sanırım yeterince açık bilgi var bende giriyorum 2014 ün ilk sınavına her keze şimdiden başarılar ve hayırlı olsun Sağlıkla Kalın...
  14. S

2013 Yılı 2.dönem Telsiz Amatörlüğü Ehliyet Sınav Tarihi Ve Yerleri Belli Oldu

Ynt: 2013 Yılı 2.dönem Telsiz Amatörlüğü Ehliyet Sınav Tarihi Ve Yerleri Belli Oldu Merhaba Sanırım istanbulda böyle bir sistem yok halbuki izmirde İzmirli amatör telsizciler böyle bir kurs açmışlar ama İstanbul bu konuda sanırım kısır. keşke böyle bir kurs istanbuldada açılsada gitsek bende...
  15. S

pmr telsiz tavsiyesi.

Ynt: Pmr Telsiz Tavsiyesi. Çok teşekkür ederim tevfik bey iş yerim ikitellide ama en kısa zamanda uğramaya çalışıcam hatta önümüzdeki ilk imtihana girip amatör telsiz ehliyetimibile almayı ciddi ciddi düşünür oldum sanırım biraz sıkı çalışmak gerekicek yinede ilgi ve alakanıza çok teşekkür...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri