santairas kullanıcısının son içeriği

1. santairas

Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (Olmayanlarıda bekliyoruz) "Mitsubishi L200 TR"

Ynt: Mitsubishi L200 Olanlar Buraya (olmayanlarıda Bekliyoruz) "mitsubishi L200 Tr" bir resimde benden
  2. santairas

SATILIK STARBOX

Ynt: Satılık Starbox slm ilanınız uzun sure önce verilmiş ama kabin duruyormu acaba .
  3. santairas

L200 İçin Hangi Chip Tuning?

Ynt: L200 İçin Hangi Chip Tuning? Selamlar ben Rally art ı dışarıdan aldım ve adana servisine 200 tl ye taktırdım (yazılım ve montaj )daha önceden almanyadan roca chip puro kullandım ama ben memnun olmadım söktüm yerine ralli art taktım ve 2 yıldır hiçbir puroplem yaşamadım
  4. santairas

L200 İçin Hangi Chip Tuning?

Ynt: L200 İçin Hangi Chip Tuning? öncelikle aramıza hoş geldin aracınız hayırlı olsun chip konusunda da çok fazla marka var ben bunlardan bir kaç tanesini denedim en kalitelisi temsanın kendi taktığı ralliart digerlerinde değişik puroplemler cıkıyor temsa biraz tuzlu bir fiyata takıyor...
  5. santairas

Yeni Arabamız

Ynt: Yeni Arabamız hayırlı olsun gülegüle kullan
  6. santairas

Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

Ynt: Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.? takip
  7. santairas

alınık L200 aranıyor

Ynt: alınık L200 aranıyor takip
  8. santairas

alınık L200 aranıyor

Ynt: alınık L200 aranıyor Aracınızın modeli ve resmi varsa görmek isterim.
  9. santairas

Gaz tepkisi pedal altı chip bilgisi olan varmı

Ynt: Gaz tepkisi pedal altı chip bilgisi olan varmı aslında bu araclar o kadarda hantal değil ama fazla güç güzeldir bu sistemi daha önce kullanmadım ama yakıt dağıtıcısına bağlanan chip kullandım güç artışı sağlıyor ama uzun süreli kullanımlarda puroplemler oluyor (duman,gaza...
  10. santairas

L200 Intense ve Instyle arasındaki teknolojik farklılıklar nelerdir?

Ynt: L200 Intense ve Instyle arasındaki teknolojik farklılıklar nelerdir? INTENSE MT 136hp INSTYLE MT 178hp başka bir fark yok ..
  11. santairas

l200 almayı düşünüyorum...??

Ynt: l200 almayı düşünüyorum...?? tıkırtı şeklinde hissediliyor
  12. santairas

Ynt: l200 almayı düşünüyorum...?? 100km de 0.5lt fark ediyor ..
  13. santairas

Ynt: l200 almayı düşünüyorum...?? Bende 2007 manüel var yakıt tüketimi (şehir içi sakin kullanım ) 100km de 10lt ama bazı beyin yazılımı ve chip ler sayesinde 9.3lt oluyor direksiyondaki boşluk ve kitlenme konusu ise ilk defa sizden duydum 106000km yaptım 1mm dahi boşluk yok . eski kasa l200...
  14. santairas

mıtsubishi l200 2008 model aracımın vitesinde titreme var lutfen yardım

Ynt: mıtsubishi l200 2008 model aracımın vitesinde titreme var lutfen yardım Paylaşılmayan bilgi ne işe yararki..
  15. santairas

Şampiyonun Doğuşu

Ynt: Şampiyonun Doğuşu takip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli