saldıray kullanıcısının son içeriği

1. saldıray

2008 santa fe hakkında

Değerli gezenbilir üyeleri ,bir kaç gün içersinde 2008 model bir santa fe almayı düşünüyorum fakat tanımadığım bir araç olduğundan dolayı bu araç hakkında bilgisi olan özellikle kullanan arkadaşların araç hakkında ki yorumlarını paylaşmasını rica ediyorum. herkese selam.
  2. saldıray

Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Alfonse bey bilgiler için teşekkürler bugün serviste çözdük olayı mirkanın dediği gibi demir kaynatmışlar, Türk olmak böyle birşey Yaratacılık bu olsa gerek(!) kısacası üzüldüm böyle birşey yapılmış olmasına en azından çözdük olayı ,Sorun...
  3. saldıray

Okcan Lpg kiti?

Ynt: Okcan Lpg kiti? öncelikle ilgelendiğiniz için teşekkürler,açıkcası ilk sizin yorumlarınızla okcanı düşünmüştüm gittim fakat yusuf usta ile görüşemedim yoktu diğer ilgilinin açıklaması beni tatmin etmemişti, daha sonra jeep grubunda barış beyin aracını alma aşaması aldıktan sonraki i...
  4. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Mirkancığım çok haklısın gece yanlış görmüşüm ölçüyü gündüz gözüyle baktım 215/75/15 doğrusu yani lastik normal yılan hikayesine döndü valla senin bahsettiğin arkadaşa mutlaka göstericem olmazsa yarın akşam gösteririrm.
  5. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Mutlaka yazıcam iyi geceler. saygılar...
  6. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Haklısınız sizlerde bütün iyiniyetinizle yardımcı oldunuz ama yazı ve resimlerle ancak bu kadar bundan sonrası yetkili servise göstermek çok teşekkürler.
  7. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Levent bey siteden mirkan isimli arkadaşla yayları vs değiştirmek istiyoruz ,peki onun aracına benim yay amortisör takılıp o araç yükseltlebilirmi sonuçta arkadaşı mağdur etmek istemem , bu arada sizide meşgul etmek istemem :)zamanınız varsa...
  8. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Barış bey ben doğru ölçememiş olabilirim 5cm fark olabilir haklısınız.
  9. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Peki Levent bey bu 2" lik yüksekliği nasıl yapmışlar sizce get olmadığını ben gözümle gördüm. birde orjinal ebat nedir?
  10. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. neyy 215 mi yaw bu çapsız lastikleri niye takmış bu adamlar o zaman buna , çapını büyültiim bari o zaman
  11. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. yerden yüksekliği 175 cm di sanırım. bu arada barış bey brc dediğiniz gibi güzel bir kit tıkırtı falan duyulmuyor, yönlendirdiğiniziçin teşekkürler
  12. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Metreyi buldum üşenmedim gittim ölçtüm yerden çamurluğa kadar 82cm ,lastik eadı da 175/75/15
  13. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. ama bu çamurluk lastik arasında ki yükseklik o kadar çirkinki normal olmadığını düşünüyorum bu yüzden ben yerden tavana kadar ölçtüm asgari yüksekliğinden 10 cm fazla çıktı..
  14. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. bu ne zor işmiş anlamadım ben bu aracı sırf daha esnektir diye aldım daha önce pajero vardı çok sertdi bu da yüksek esnemiyor ,metre baktım evde yok garaja inip ölçücektim yoksa...
  15. saldıray

Ynt: Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım. Tam ebadı bilmiyorum ,sadece 15 inç olduğunu biliyorum aracı ankaradan aldım evet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

SON KONULAR

Geri