saitozsoy kullanıcısının son içeriği

1. saitozsoy

Kıyıköy Gezi Rehberi

Ynt: Kıyıköy Gezi Rehberi 19 Mayıs 2013 günü ,günübirlik Kıyıköy ve çevresine gezi yaptım.Bölgede daha önce İğneada gezim olmuştu. Kıyıköy benim için bir eksiklik olarak duruyordu.Nihayet bu eksiği giderdiğimi düşünüyorum.Ama bölgenin güzelliği tekrar tekrar gitmek için özendiriyor...
  2. saitozsoy

İğneada Gezi rehberi

Ynt: İğneada Gezi Rehberi İğneada bölgesini bir kez gezmiştim. Bu bilgiler beni bir kez daha gitmek için heveslendirdi. Gündemime alıyorum :)
  3. saitozsoy

Kıyıköy Gezi Rehberi

Ynt: Kıyıköy Gezi Rehberi Paylaşımlarınız için teşekkürler.Nisan sonu Mayıs başı gibi Kıyıköy ve çevresini gezmeyi düşünüyorum. Bilgilerden faydalanacağım inşaallah. Farklı öneri ve tecrübesi olan arkadaşlardan da paylaşım bekliyorum. Herkese iyi gezmeler....
  4. saitozsoy

Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası

Ynt: Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası İlginiz ve emeğiniz için teşekkürler.........
  5. saitozsoy

Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası

Ynt: Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası Link kullanılmıyor arkadaşlar,bir arkadaş hayrına dosyayı yükleyebilir mi?
  6. saitozsoy

Poyrazlar Gölü

Ynt: Poyrazlar Gölü Gündemimizde... Acarlar longozunu gördük,bayıldık...Poyrazlara da gideceğiz inşaallah.....
  7. saitozsoy

Nushetiye Şelaleleri - GÖLCÜK / İZMİT

Ynt: Nushetiye Şelaleleri - GÖLCÜK / İZMİT Ben de geçen Mayıs ayında Nüzhetiyeye gitmiştim.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bu parkurlarla ilgili çok güzel bir kitap hazırlamış olmasına rağmen bu parkurda yönlendirmeye yönelik hiçbir tabela yok.Kendi hissiyatınızla gidebildiğiniz yere kadar...
  8. saitozsoy

Gezenbilir İzmir; Gaziemir - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüş Duyurusu (14 Ekim 2012)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Gaziemir - Cihanbeğendi Kanyonu Doğa Yürüyüş Duyurusu (14 Ekim 2012) Parkur cezbedici,ama biz İstanbuldayız... :( İyi gezmeler....
  9. saitozsoy

Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları

Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları Akçakoca Hemşin Köyü Camii
  10. saitozsoy

Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları Gölcük Gölü
  11. saitozsoy

Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları Bazı resimleri paylaşıyorum,ama resim gerçekleri anlatmaya yetmez.... Efteni Gölü
  12. saitozsoy

Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları 15-16 Eylül 2012 de 1. gün; Efteni Gölü, Aydınpınar Şelaleleri,Samandere Şelalesi,Sinekli Yaylası, Abant gölü, 2.gün; Gölcük Gölü, Topuk Yaylası, Akçakoca Aktaş Şelalesi, Hemşin Köyü Camii ve Karasu Acarlar Longozunu kapsayan bir...
  13. saitozsoy

4 günde Makedonya,Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Saray Bosna, Kosova

Ynt: 4 günde Makedonya,Arnavutluk, Karadağ, Hırvatistan, Saray Bosna, Kosova Güzel gezi,bilgi ve resimler.....Paylaşımınız için teşekkürler.
  14. saitozsoy

Yalova'da Bir Parkur Daha; Beşpınarlar Tepesi

Ynt: Yalova'da Bir Parkur Daha; Beşpınarlar Tepesi Son hali ile ilgili resimleri bekliyoruz.İyi eğlenceler....
  15. saitozsoy

Güzeldere Şelalesi Düzce

Ynt: Güzeldere Şelalesi Düzce Güzeldereyi biliyorum ama şelaleye inen kısacık yol dışında bir parkur bilmiyorum.O da parkur sayılmaz bence.Başka bir parkur ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri